Poslední podzimní zápasy Šumavanu Vimperk

1. A muži

Nová Ves u ČB – TJ Šumavan Vimperk 3:2 (1:1)

góly: 39. Chvosta, 64. Psutka

sestava: Winter – Blahout J., Psutka (74. Sýs), Šíp, Čech – Kvapil, Blahout V. (84. Tischler) – Pospíchal, Vondrášek (K), Císař (70. Gyürüsi) – Chvosta

Hodnocení trenéra Michala Uhlíka: Dnešní výsledek mě moc mrzí. Prohrát jsme si nezasloužili, ale takový je prostě fotbal. Na těžkém terénu se hrál vyrovnaný, bojovný fotbal. Domácí se ujali vedení po hodně šťastném gólu, kdy střelu mimo branku srazil nechtěně tečí hlavou domácí Boháč do naší branky. My jsme ale hráli stále dobrý fotbal a podařilo se nám vyrovnat Chvostou na 1:1. S tímto výsledkem se šlo i do kabin a my chtěli ve druhém poločase pokračovat v naší hře.

Bohužel domácí měli v úvodu druhého poločasu velký tlak a z tohoto tlaku vytěžili vedoucí gól na 2:1. Musím ale uvést, že i tento gól nebyl vyloženě vypracovaný a padl po naší chybě a nedůslednosti ve vápně. Hrál se dál vyrovnaný zápas a my vyrovnali po rohovém kopu Psutkou. V tuto chvíli jsme byli aktivnější a byli více na míči. Bohužel jsme ale byli opět nedůslední u lajny a centr do vápna jsme si na přední tyči nešťastně srazili vlastním gólem do naší branky. V závěrečném tlaku jsme již žádný gól bohužel nedali a tak jsme prohráli 3:2.

Prohrát jsme si nezasloužili, ale já své hráče chválím! Jsem pyšný na celý tým.

KP starších žáků

TJ Šumavan Vimperk – Třeboň 5:2 (2:2)

góly: 44., 65. Paletář, 16. Sova, 26. Kecskés, 70. Benda

sestava: Wolf – Hejtmánek, Bašta, Švarc, Juřík – Aleš (K), Uhlík, Kliment, Paletář – Benda, Kecskés střídali: Schettini, Ludačka, Sova, Chvosta, Kubačka

{gallery}vimperk/2018/foto_zdenek_formanek/listopad/fotbal_st_zaci_vimperk_trebon/{/gallery}

KP mladších žáků

TJ Šumavan Vimperk – Třeboň  po zakl. hraci době 3:3 po penaltach 3:4 po pen. (0:1)

góly: 32., 58. Sedláček, 49. Pasecky

sestava: Kouřim David (K), Havlan Vladimír, Uhlík David, Košnař Denis, Kouřim Štěpán, Kortus Tadeáš, Pineau Marek, Matheisl Matěj, Toman Jakub, Pasecky Michal, Sedláček Adam, Hovorka Václav, Vondrášek Tomáš