Šumava |  Sušice |  Čkyně |  Prachatice |  Kvildsko |  Vimperk |  Volary Webkamery:  Šumava |  HumlNET |  ČHMÚ Počasí |  Ubytování Šumava Vyhledávání

Důležité kontakty

Informace o využívání

 • Dopravní soutěž mladých cyklistů

   

  Dopravní soutěž mladých cyklistů – krajské kolo

   

   

         Minulý týden se v Táboře po 3 letech opět konalo krajské kolo DSMC. Okres Prachatice reprezentovali v obou kategoriích žáci ZŠ a MŠ Šumavské Hoštice. Soutěžili v 5 disciplínách (jízda na DDH, testy z pravidel silničního provozu, jízda zručnosti, první pomoc, labyrint).

   

         V I. kategorii zvítězila Církevní ZŠ z Českých Budějovic. Naši žáci (Tomáš Pavelka, Jiří Hodina, Karolína Půbalová a Michala Pelešková) obsadili pěkné 5. místo. Ve II. kategorii naši žáci zvítězili. Krajskými vítězi se stali : Ondřej Trojan, Filip Aleš, Eliška Plíšková, Mirka Koubová.

   

          V letošním roce se celostátní kolo této soutěže nekoná, jelikož organizátoři nesehnali ubytování pro vítěze všech 14 krajů (ukrajinská krize). 

   

  soutezmladych

   

  Petr Fleischmann

   

   


   

  Sdílet