Fotbalisté nedali na konci tutovku, zůstala spravedlivá remíza

Ve fotbalové 1.A třídě remizoval Šumavan Vimperk na Lokomotivě České Budějovice 0:0, rezervní tým vyhrál ve Svaté Maří 4:2.

LOKO České Budějovice – Šumavan Vimperk “A” 0:0

Sestava: Formánek – Pechlát, Sýs L., Sedláček, Prochaska – Císař P. (69. Blahout), Děd J. st., Frk – Císař M., Kuneš, Málek (88. Pospíchal)

Komentář trenéra Jiřího Košnaře:

První poločas jsme začali dobře a do 30. minuty jsme byli lepším mužstvem. Lépe jsme kombinovali , ale všechny naše akce končily většinou před pokutovým územím. Ke konci poločasu byli domácí aktivnější a hrozili především po standardních situacích. Druhý poločas nabídl více šancí, kdy nejprve domácí výstavní ranou z 30 metrů nastřelili tyč a potom jsme po centru a zakončení J. Blahoutem vstřelili branku, která však pro údajný ofsajd nebyla uznána. Na konci zápasu jsme měli stoprocentní šanci, kdy čtyři naši hráči běželi na jednoho domácího obránce, ale situaci špatně vyřešili, a tak zápas skončil spravedlivou remízou. Nejlepší hráči: L.Sýs, M.Sedláček.