Šumava |  Sušice |  Čkyně |  Prachatice |  Kvildsko |  Vimperk |  Volary Webkamery:  Šumava |  HumlNET |  ČHMÚ Počasí |  Ubytování Šumava Vyhledávání

Důležité kontakty

Informace o využívání

 • Máte možnost vyjádřit se


  Silvestr příštího roku měl být posledním dnem, kdy měly ve Vimperku v hernách blikat výherní automaty. Soudě podle posledního vývoje tomu až tak nutně být nemusí.

   

  Zakázali byste, regulovali, nebo povolili provoz výherních automatů ve Vimperku? Má tento hazard spíše více pozitiv nebo negativ? Jsou peníze použité právě z automatů „krvavé“? Jaký názor na to máte právě vy?

   

  Anketa současně běží i na sociální síti Facebook, více zde

   

   

   

   

  Sdílet

  Komentáře   

   
  #13 Pavel Kouba 2013-03-15 06:31
  Kdo si myslí, že když zruší herny, tak pomůže zachránit pár lidí před finanční tísní tak LŽE!!! Dnes neni problém během pár vteřin prohrát všechny peníze po internetu.! Gembler nejsem, ale proč bych si nemohl k pivu v baru hodit pár desítek korun do automatu.? Nebo má kvůli menšině zavisláků být o tuto možnost a svobodnou volbu okradena vetšina normálních lidí. A to nerozebírám že je to velký finanční přínos pro město atd... :-)
  Citovat
   
   
  #12 Pavel 2013-03-14 22:41
  Cituji Vladimír:
  Pavle,ale my řešíme Vimperk a ne situaci v celé republice.Vaše vyjádření jen ukazuje na zhoubnost této činnosti a potvrzuje,že hráči,pokud nemají peníze získávají je kriminální činností.

  Vladimíre myslíte si že například Čkyně,Volyně,Pr achatice,Strážn é aj.jsou pro hráče opravdu tak daleko od Vimperka?Přesto jsou v ČR.
  Citovat
   
   
  #11 Petr 2013-03-14 09:53
  Město se brání přítoku financí? Vždyť v dnešní době se všude uzavírají kohoutky s financemi a město tento příjem zvažuje?
  Myslím, že není nad čím přemýšlet - pouze
  se ohlédnout třeba na Prachatice, které
  to ponechaly-zredu kovaly a příjem z hazardu jim běží dále a teď se Vimperku smějí. Je potřeba přemýšlet pozitivně. Je pravda, že hráči, kteří chtějí hrát
  pojedou o pár kilometrů dále a peníze
  nechají jinde a Vimperk z toho nebude mít
  nic.
  Citovat
   
   
  #10 Vladimír 2013-03-14 08:04
  Pavle,ale my řešíme Vimperk a ne situaci v celé republice.Vaše vyjádření jen ukazuje na zhoubnost této činnosti a potvrzuje,že hráči,pokud nemají peníze získávají je kriminální činností.
  Citovat
   
   
  #9 Pavel 2013-03-13 16:24
  Já sám jsem byl skoro 10 let patologickým hráčem a mohu proto říci že jakmile má hráč kde hrát tak hraje aje mu úplně jedno kde na prohru vezme či jak to zaplatí.Takže když se to zruší ve Vimperku tak si gambler pojede o kus dál.
  Citovat
   
   
  #8 Simona 2013-03-13 11:57
  zakazat!!!!!
  Citovat
   
   
  #7 Jan 2013-03-13 11:56
  konec hazardu.Likvidu je ekonomiku tím,že způsobuje psychickou závislost(patol ogické hráčctví) a tím likviduje lidi,kteří by peníze investovali jinak do rozumných věcí a rozhýbaly tím ekonomiku mnohem efektivněji a ne takto destruktivně,ja k to umí hazard. Dle mě je to zneužívání závislosti lidí a obohacování se na ůkor nemocných. Opět otázka,kdo na tomto byznysu vydělává?Zase jen pár jedinců a nyní dokonce za podpory státu tím,že dá daň jen zapříčíní,že ti co na tom prodelají to nastaví tak,že to zaplatí závislí lidé a opět bludný kruh na to navazuje potom počet exekucí a následná celková osobní krize a zvyšující se počet sebevražd. Jsem proti hazardu.nebod je to velice nebezpečné a likvidační pro většinu společnosti
  Citovat
   
   
  #6 Vladimír Vácha 2013-03-13 10:49
  Tak předpokládám,že pokud jsou v ustavené komisi dva pedagogové a starosta,že nemůže zůstat v šestitisícovém městě 6 heren.
  Citovat
   
   
  #5 Stanislav 2013-03-12 19:42
  Samozřejmě zakázat! Nechápu proč pro jejich provoz jsou pedagogové v zastupitelstvu a vůbec zastupitelé. Měli to ve volebním programu?
  Citovat
   
   
  #4 Karel 2013-03-12 16:17
  Pokud by město dávalo příspěvky z automatů nejen na sport, ale na smysluplnější věci, tak proč ne. Jinak tvrdý zákaz.
  Citovat