Šumava |  Sušice |  Čkyně |  Prachatice |  Kvildsko |  Vimperk |  Volary Webkamery:  Šumava |  HumlNET |  ČHMÚ Počasí |  Ubytování Šumava Vyhledávání

Důležité kontakty

Informace o využívání

 • Jako na zámku. Mimo sezonu zavřeno!


  NÁZOR ZDEŇKA FORMÁNKA: Dveře zimního stadionu se uzavřely 17.3.2013 a celé léto zůstanou pečlivě uzamčené!! Nejdříve se otevřou začátkem září!! Výjimkou bude jen soutěž mažoretek. Není to málo?? Když se do zimního stadionu investovalo několik milionů kvůli kolaudaci!!

   

  V 80. letech se tu pořádaly koncerty, ve Vimperku se objevily skupiny Kreyson, Citron, Parkán a jiné... Proč dokáže pan T.Koška uskutečnit několik povedených vystoupení u sebe na malém prostoru, když tady je ideální místo na tyto akce.. A musím připomenout pivní slavnosti na zimním stadionu!! Každý Vimperák, který se jich zúčastnil, musí uznat, že to byla velmi povedená akce!! Dobře, když se tu nechtějí pořádát žádné akce, tak proč se zimní stadion nevyužívá na 100 % pro hokej??!! Přece kvůli tomu se kolaudoval a stál spoustů milionů!! Proč ve Strakonicích a jinde mají led o hodně dříve a pořádají se tam treninkové letní kempy pro všechny..? Zimní stadion by vydělal a do Vimperka by určitě přijížděla spousta lidí. A perlička na závěr je, že hokejisté Vimperka jezdí v létě trénovat do Strakonic!!! Asi tu máme špatný led!!!

   

  Zdeněk FORMÁNEK

   

  01-dsc 000102-dsc 000203-dsc 000304-dsc 000505-dsc 000606-dsc 000707-dsc 0009

  Sdílet

  Komentáře   

   
  #49 Petr Prochaska 2013-03-29 19:54
  Vážení spoluobčané sice bydlím mimo obec Vimperk ale stále se cítím jako Vimperák!!! To co tam předvádí město to už je horor!!! Spoluobčané jak se jim říká ti mohou vše!!! ALE CO DĚLÁ MĚSTO PRO MLADÉ RODINY??NIC!!!! Vemte co mají okolní vesnice školy a sportovní zázemí to je na DEFENESTRACI!!! !! A když něco nafotí,nebo napíše člověk který pro něco žil a věřil tak se teď cítí jako by se měl odstěhovat!!!!P roč píšu??Proč se zastávám Z.F.???Protože mi nynější starosta sliboval jak se zbaví problémových lidí,a zařídí sportoviště pro děti Vimperka,co se stalo?? Cikáni ohrožují a okrádají čím dál víc!!! Děti stále budou hrát na blátě a právě dnes oni dělají největší reklamu ve sportu pro město Vimperk!!!Co za to??Pšššš! ať to volební období nějak přežijeme!!!! Jen tak dál Město Vimperk
  Citovat
   
   
  #48 David Vinš 2013-03-29 19:16
  Zdravím pane Strako tel.nechávám na vimperk.eu a nebráním se sejít nikdy jsem se nebál říci svůj názor a řeknu ho vždycky ikdyž to bude holt někomu proti srsti jako vím,že kdyby hráli hokej děti nejmenovaných osob,kteří jsou trnem v oku většině lidí ve Vimperku pak by možná vše šlo lépe,bohužel!!! ..měj te se.
  Citovat
   
   
  #47 Milan Straka 2013-03-29 18:23
  Pane Mirku, v určitých kruzích ve Vimperku patří, řekl bych „k dobrému tónu“, že „mne nemusí“. Naprostá většina z lidí, co to říkají, mne nezná a nikdy se mnou nemluvili. S jinými jsem třeba i jednal, ale jejich názory doopravdy sdílet nemohu. Dovedu pochopit, že se někomu, třeba i Vám, nelíbí forma mých příspěvků. Že nemusíte i obsah, už tak dobře nechápu. Obsah všech mých příspěvků, tedy i toho posledního, se týká prakticky 3 oblastí – nesprávných postupů státní správy, samosprávy /zastupitelů i pracovníků městského úřadu/ a zneužívání dotací a fondů. Jinými slovy „klientelismu“ /jednání ve prospěch známých/, „nepotismu“ ˇ/jednání ve prospěch příbuzných/ a „korupce“ /jednání za účelem dosažení osobního neoprávněného prospěchu (často ve spojení s předešlými dvěma jevy)/. Shrnoval jsem to do výrazu „úsilí o rovné podmínky“. Myslím si, že tady bychom mohli najít styčné body, a rád bych se s Vámi osobně setkal, abychom to mohli probrat. Ve Vimperku budu příští sobotu na koncertu Arakainu a potom v neděli a pondělí dopoledne. Buď přijďte a poptejte se na mne u barů nebo nechte ve Vi.eu kontakt na Vás a zmocněte je, aby mi ho předali.
  Stejně tak bych se velice rád setkal s panem Davidem Vinšem a prosím též o to, aby přišel nebo o zanechání kontaktu ne vi.eu.
  Citovat
   
   
  #46 Milan Straka 2013-03-29 17:17
  Pane Stanislave nejspíš Martane,
  nezlobte se, ale zavádět do této diskuse celostátní statistiky, zavání určitou zoufalostí. Vodník má smysl především pro Vimperany, kteří si tam mohou odskočit po škole či po práci a třeba si zaběhat na běžkách na uměle zasněžené trati, pokud ve Vimperku a okolí není dost sněhu. Že by Vodník významněji užívali sportovci nebo turisté nevimperští nehrozí. Dávají přednost výše položeným areálům s lepším zázemím ať už u nás nebo v cizině. Stojím si za svým porovnáním a doplňuji ho ještě o žáky a studenty vimperských škol, kteří sportovní areál využívají v hodinách tělesné výchovy.
  Citovat
   
   
  #45 Koška Tomáš 2013-03-29 11:59
  Stanislave trochu hloupé. Nebudeme se tady dohadovat nad počty těch a těch sportovců a jejich výsledků. Každý sport ve vimperku je třeba podpořit a každý z nich má také jiné finanční a technické nároky. Nevím jak důležitá je pro sportovce inline dráha na vodníku, ale mohla se opravit kolem fotbalového hřiště, pro lidi z Vimperku by mněla určitě větší využití z hlediska snadnější dostupnosti.
  Peníze, které se použily na oplocení fotbalového hřiště, se také dle mého názoru mohli použít spíš na opravu tak zpustlého areálu.
  Jen doufám že to vedení dojde a začne v tomto směru ve Vimperku něco konat :roll:
  Citovat
   
   
  #44 Stanislav 2013-03-29 08:46
  Cituji Mirek:
  Formu a obsah příspěvků pana Straky nemusím. Ohledně podezřele servilní radnice ve vztahu k něčemu, na úkor něčeho jiného ale trefil hřebíček přesně na hlavičku. Za větu, která by měla být vytesána do kroniky města Vimperka, jsem mu prvně udělil palec nahoru.
  "Porovnávejte počty inlinistů na Vodníku a využití dráhy s počty členů TJ nebo HC a využíváním sportovního areálu nebo ZS"
  O tomto to je.


  Porovnejme také výsledky počtu lyžařů a kolařů s výsledky a počtem hokejistů a fotbalistů v celostátní úrovni. Také lze porovnat úměrně cenu zimního a fotbalového stadionu s cenou sportoviště na Vodníku.
  Citovat
   
   
  #43 Mirek 2013-03-29 00:25
  Formu a obsah příspěvků pana Straky nemusím. Ohledně podezřele servilní radnice ve vztahu k něčemu, na úkor něčeho jiného ale trefil hřebíček přesně na hlavičku. Za větu, která by měla být vytesána do kroniky města Vimperka, jsem mu prvně udělil palec nahoru.
  "Porovnávejte počty inlinistů na Vodníku a využití dráhy s počty členů TJ nebo HC a využíváním sportovního areálu nebo ZS"
  O tomto to je.
  Citovat
   
   
  #42 Mirek 2013-03-28 21:40
  Pane Stanislave,
  Vaše logika "sojčák rozhodl" je zájímavá :-)
  S dovolením připomenu skutečné výsledky voleb 2010.
  Volební účast : 38%
  Vítězná strana : 24%
  Druhá vítězná strana : 22%

  S použitím obyčejné trojčlenky tak vítěznou stranu ve Vimperku volilo 9,12% voličů.
  Vemme v úvahu počet rodin lidí na kandidátkách, počet jejich známych a příbuzných. Pak se nedivme, že máme zastupitele i s pouhými 400 hlasy převážně kamarádů a příbuzných.

  91% voličů vítěznou stranu nevolilo, protože jsou znechucení, apatičtí, naštvaní. Tito lidé mohou za stav Vimperka v posledních letech a desetiletích.
  Toto je ale problém nejen Vimperka nýbrž celé zkorumpované a tudíž znechucené České republiky.
  Citovat
   
   
  #41 Stanislav 2013-03-28 19:34
  Cituji Jaroslava:
  Vladimir :
  zajděte si do hospody a zjistíte, jak toto vše bedlivě zastupitelé sledují. Ano, sledují.
  to, že mlčí, nám říká víc než dost. I za něj tedy díky :-)


  Zastupitele volili občané Vimperka. Nejvíc občanů bydlí na sídlišti. Co si zvolili,to mají. Nelze platit všechno,co občané chtějí: Chodníky,schody ,zimní stadion,fotbalo vý stadion bez přístupu s umělou dráhou a možná i s trávníkem,ulice ,fotbalové hřiště,Cihelnu, uklízení psích lejn,plavečák atd.
  Pro tak malé město jako je vimperk je zimní stadion velkým (a zbytečným)břeme nem.
  Když je republika ve srabu,je ve srabu taky město.A to zastupitelé (ani poplatky z heren) nevyřeší.
  Citovat
   
   
  #40 Jaroslava 2013-03-28 16:07
  Vladimir :
  zajděte si do hospody a zjistíte, jak toto vše bedlivě zastupitelé sledují. Ano, sledují.
  to, že mlčí, nám říká víc než dost. I za něj tedy díky :-)
  Citovat