Vysoká prohra HC Vimperk na domácím ledě

KRUMLOV POTVRDIL ROLI FAVORITA

4. kolo KLM neděle 16.10.2016 17:00 – ZS Vimperk

HC Vimperk – HC Slavoj Český Krumlov 2:13 (0:4,2:4,0:5)

Góly a nahrávky: 32. O. Předota (Hail), 38. Paule (R. Sitter) – 9. Vondřich (Malák), 12. Unger (Krcho), 16. Kadlec (R. Uhlíř, Gallistl), 18. Vondřich (R. Uhlíř), 28. Kadlec (Vondřich, R. Uhlíř), 29. R. Šulčík, 35. Krcho (M. Lukeš), 40. R. Šulčík, 44. Gallistl (Kadlec), 44. R. Šulčík (M. Lukeš), 46. Kadlec (R. Uhlíř, Vojta), 52. Klíma (Šimek), 55. R. Uhlíř

Rozhodčí: Urban – Vondráček, R. Sýkora

Vyloučení: 10:11, navíc Samohejl (Vimperk) 10 minut, J. Sitter (Vimperk) 5 minut + do konce, M. Lukeš (Č. Krumlov) 10 minut

Využití: 1:5; oslabení: 0:1

Diváků: 300

HC Vimperk: Pixa – Tupý, R. Sitter, O. Předota, J. Sitter, Vítovec, J. Předota – Samohejl (41. Fuka), M. Janda, Paule, Hail, Korous, Bojer, Krejsa, Jiří Lang, P. Novotný (30. Jan Bárta). Trenér Pavel Předota

Č. Krumlov: Vojta – Čížek, Malovec, Malák, Gallistl, Šimek, Machálek – M. Lukeš (5. – 15. Svěchota), R. Šulčík, Krcho, Kadlec, R. Uhlíř, Vondřich, Klíma, Unger, Fučík, od 41. navíc Svěchota. Trenéři Kamil Šťastný a Vilém Migl ml.

Krajská liga pokračovala o víkendu čtvrtým kolem, v němž se vimperští hokejisté postavili na domácím ledě aktuálně prvnímu, a ve třech utkáních soutěže dosud neporaženému, Českému Krumlovu. Do utkání tedy vstupovali hosté jako favorité a svoji pozici dokonale potvrdili, když domácím nadělili celkem třináct branek. Není potřeba dále podrobněji rozebírat utkání, na které chtějí všichni co nejdříve zapomenout. Hosté byli lepší ve všech aspektech hry, zejména v bruslení a v přístupu k utkání. Svoji dominanci podtrhli také pěti brankami v přesilových hrách. Slova uznání zaslouží snad jen brankář Pixa, kterého spoluhráči ve většině případů nechali na holičkách.

Tímto bych se chtěl jako vedoucí mužstva a také jménem trenéra Pavla Předoty omluvit vám divákům a fanouškům za výkon v nedělním utkání. Vážíme si vaší přízně a doufáme, že o ni nepřijdeme.Děkujeme.