Fotbalový víkend 9.9. – 10.9.

Muži 1. A, sk. A, 5. kolo, 9.9.2017, 10:15h

LOKO ČB – TJ Šumavan Vimperk a.s. 1:3 (1:2)

Muži vezou z Lokotky tři body, po dvou gólech Chvosty a jednom gólu Pospíchala.

Hodnocení trenéra Michala Uhlíka: ,,Tentokrát jsme zajížděli na hřiště budějovické Lokomotivy a chtěli jsme si přivézt nějaký ten bodík. Náš soupeř má ale jen jeden bod a potřeboval na svém hřišti nutně bodovat. V samotném zápase jsme byli lepším týmem,lépe jsme kombinovali a domácí se k nám dostávali pouze nakopavanými míči. Bohužel to ale byli právě domácí,kdo se ujal vedení. Inkasovali jsme z trestného kopu poblíž vápna. Tento gól nás ale nepoložil a dál jsme hráli svůj fotbal. Do přestávky se nám podařilo skóre otočit na 2:1 pro nás,kdy skórovali Chvosta a Pospíchal.

Do druhého poločasu jsme šli s cílem udržet vítězství. Domácí obdrželi červenou kartu,kdy do našeho Honzy Děda strčil v přerušené hře hráč domácích. My jsme pinoha šancích proměnili ještě jednu,kdy centr Čecha uklidil ve skluzu do brány nás Michal Chvosta A dal svůj druhý gól v tomto zápase. Odvezli jsme si teda všechny tři body a jsme hodně spokojeni. V dalším kole nás doma čeká Velešín a musíme podat opět zodpovědný výkon,který by znamenal další body.

KP Starší žáci

Starší žáci poprvé ztratili, mladší opět suverénně vyhráli a jsou v tabulce první straší žáci

Slavoj Český Krumlov – TJ Šumavan Vimperk a.s. 4:3 po pen. (2:2)

branky: 17. Lattner Pavel, 32., 56. Špinar Václav – 9. , 46. Chvosta Václav, 16. Sýs Lukáš

Hodnocení trenéra Lukáše Sýs: ,,Zápas na který musíme rychle zapomenout, individuání chyby a výkon rozhodčího, tyto dva faktory rozhodly o tom, že z Krumlova vezeme pouze jeden bod. Teď nás čeká doma Jindřichův Hradec a doufám, že se výkony některých hráčů zlepší, abychom mohli myslet na plný bodový zisk.”

KP. Mladší žáci neděle 10. září 2017 od 11.45h

FK Slavoj Český Krumlov – TJ Šumavan Vimperk a.s. 1:7 (1:3)

branky: Kecskés 2, Benda 2, Paletář 2, Chvosta J.

sestava: Wolf Petr – Sova Marek, Švarc Petr, Juřík Radek, Benda Petr, Uhlík Jaroslav, Kecskés Šimon, Paletář Jan, Aleš Filip, Ludačka Mikuláš, Chvosta Jaroslav, Kliment Adam

“Po odehraných třech kolech jsme se usadili na prvním místě průběžné tabulky při bilanci třech výher a skóre 28:1. Soupeř z Českého Krumlova byl zatím nejsilnější protivník a troufnu si říci, že tam již v této sezóně nikdo nevyhraje. Domácí věděli o naší síle a nedali nám nic zadarmo, kdy mnoho jejich zákroků bylo na hranici faulů.” – Jaroslav Uhlík, trenér

Dorostenci ve vyrovnaném utkání nakonec odjíždějí z Blatné bez bodů

1. A, sk. B, dorost, sobota 9.9.2017

Blatná – TJ Šumavan Vimperk a.s. 2:1 (1:0)

Branky: 34´Habada, 56´Říha – 77´Matoušek V.

Hodnocení trenéra Jiřího Formánka: ,,Po úvodním oťukávání nás podržel při velikých šancí domácích David Král .Ty se přece jenom ujali vedení po krásné akci 1-0 . My jsme měli šance na vyrovnání , ale Vojta Šimandl dvakrát těsně minul.

Druhý poločas začal jako ten první a po hlavičce na vzdálenější tyč bylo 2-0. Nám se povedlo pouze snížit Vaškem Matouškem na 2-1 . Naše závěrečná snaha vyrovnání nepřineslo. Ve vyrovnaném utkání byli domácí i ten jeden gól lepší a zaslouženě vyhráli .Teď nás čeká dvojzápas a třeba bojovat naplno.“