Druhý mistrovský zápas na ledě Č.Krumlova

2.mistrovský turnaj – celé hřiště – Český Krumlov

HC Slavoj Č. Krumlov – HC Vimperk 4:3 ( 0:0, 2:1, 2:2)

sestava:

brankáři: Jeřábek , Kryštof.

obránci: Drabeš , Novotný , Košnař , Bělová.

útočníci: Vondrášek , Vinš , Machovec , Pelech , Dvořák , Sedláček , Karvan , Švík , Huřík.

Hodnocení trenéra Davida Vinše: Druhý mistrovský zápas jsme sehráli s tradičním soupeřem z Českého Krumlova . Zápas byl jako den a noc oproti minulému týdnu . Oboustraně to byl hurá hokej alá rybník a moc pohledných akcí vidět nebylo. První třetinu jsme začali hodně aktivně a byli jasně lepší . Bohužel jsme nevyužili žádnou šanci a soupeř se ve druhé třetině dostal do tempa a začal být aktivnější. Vytáhl stav až na 4:1, ale naši hráči mohutně zafinišovali a stáhli stav na 4:3. Na konci zápasu jsme zkusili power – play bohužel bez výsledku a tak se radoval soupeř z vítězství. Dnešní zápas nebyl dobrý a svůj dobrý standard si odehrála obrana , útočníci musí hodně přidat v určitých věcech. Pořád jsou hráči jen děti a vše se učí takže střídání formy je věc úplně obvyklá.

Budeme se těšit na příští týden kdy nás čeká přátelský zápas v sobotu v Č. Krumlově proti týmu Salzburgu a v neděli přivítáme doma soupeře z Veselí nad Lužnicí. Velký dík opět všem rodičům za výbornou atmosféru!!!!