Starší žáci dali Blatné pěknou velikonoční nadílku

ČEZ – KP starších žáků, 22. kolo

sobota 31. 3. 2018, 10:00 hod.

TJ ŠUMAVAN Vimperk z.s. – TJ Blatná 8:0 (5:0)

branky: 4′, 10′ Chvosta Václav, 13′ Kubačka Pavel, 30′, 61′ Štěpánek Adam, 33′, 47′ Hamburg Lukáš, 55. Novotný Matyáš

sestava Vimperka: Wolf – Hejtmánek, Bašta, Matoušek (K), Schettini – Sýs, Novotný, Kubačka, Benda – Chvosta, Štěpánek střídali: Chalupa, Potůček, Hamburg trenéři: Lukáš Sýs, Ondřej Málek

Hodnocení trenérů: ,,Od začátku utkání jsme měli herní převahu, poločas jsme vyhráli 5:0, ale to hlavně díky hostujícímu gólmanovi, který dalších pět gólů vychytal. Ve druhém poločase jsme již polevili, ovšem i tak se hrálo na soupeřovo polovině. Kluky musíme pochválit za přístup k utkání i předvedený výkon, nějaké drobné chybičky se vždy najdou, ale je třeba se z nich poučit a vypilovat je. V bráně za nás nastoupil mladší žák Petr Wolf, který je pro naše hráče oporou. Těžko více hodnotit takové utkání, diváci, kteří si našli cestu na stadión viděli pěkné akce i pěkné góly. Příští týden jedeme do Českých Budějovic na hřiště místního LOKO. Ten zápas bude určitě mnohem těžší, ale věříme, že jej kluci odmakají.”

ČEZ – Krajský přebor mladších žáků

sobota 31.3.2018 od 11.45h

TJ Šumavan Vimperk z.s. – TJ Blatná z.s. 17:0 (8:0)

branky: Šimon Kecskés 6, Petr Benda 6, Petr Švarc 2, Jaroslav Uhlík, Jaroslav Chvosta, Samuel Schettini

sestava domácích: Petr Wolf, Marek Sova, Petr Benda, Mikuláš Ludačka, Radek Juřík, Jaroslav Uhlík, Šimon Kecskés, Petr Švarc, Teodor Pineau, Filip Aleš, Samuel Schettini, David Uhlík, Adam Kliment, Jaroslav Chvosta

trenér: Jaroslav Uhlík st.