Martin Tischler zařídil výhru Šumavanu Vimperk

Skupina A

Šumavan Vimperk – Sedlec 2:1 (1:0)

góly: 43., 63. Tischler

sestava: Hrubý – Blahout V., Sýs, Sedláček, Blahout J. – Podskalský (85. Samec), Tischler, Kvapil, Šimandl (53. Košík) – Samohejl, Chvosta (79. Kurz)

Hodnocení  trenéra Michala Uhlíka: V druhém jarním utkání jsme přivítali Sedlec, který jsme chtěli doma porazit, protože to byl zápas tzv. “o 6 bodů”. Bohužel jsem nemohl počítat do sestavy se 7 hráči základní sestavy oproti podzimu, a proto jsme sestavu trošku promíchali. Do utkání jsme vstoupili velmi dobře, když už ve 2. minutě utkaní jsme kopali penaltu, kterou bohužel dle mého názoru nejlepší hráč zápasu Tischler neproměnil. I nadále jsme byli více aktivní a snažili se vítězství přetáhnout na naší stranu a ještě do poločasu se nám podařilo vstřelit gól, když svou neproměněnou penaltu napravil krásnou střelou za hranicí vápna Martin Tischler – 1:0. Druhý poločas jsme nezačali moc dobře a Sedlec jsme pustili více do zápasu, avšak v 63. minutě za to vzal opět Martin Tischler, který vstřelil druhý gól v utkání – 2:0. Soupeři se podařilo v 85. minutě vstřelit kontaktní gól, který bych zařadil do skupiny šťastných – 2:1. Veledůležité utkání jsme si ale pohlídali ,a tak zůstaly všechny body ve Vimperku.

{gallery}vimperk/2018/foto_zdenek_formanek/duben/fotbal_muzi_vimperk_sedlec/{/gallery}