Šumava |  Sušice |  Čkyně |  Prachatice |  Kvildsko |  Vimperk |  Volary Webkamery:  Šumava |  HumlNET |  ČHMÚ Počasí |  Ubytování Šumava Vyhledávání

Důležité kontakty

Informace o využívání

 • GW Jihotrans a.s.  První lednové dny definitivně uzavřely rok 2015. Pro mnohé se nový rok začal odehrávat ve znamení začátků, pro další je to "jen" pokračování v tom, co se v roce předchozím podařilo, vybudovalo, rozjelo. To platí o firmách, podnicích, podnikatelích, stejně jako o zájmových organizacích, spolcích i klubech. Ale co se vlastně v loňském roce v našem regionu doopravdy podařilo a co je teprve na začátku? K čemu si připíšeme mínus a co nás obohatilo? Ptáme se těch, jejichž působení nás ovlivňuje především, ať už jde o veřejnou správu, komerční podnikatelskou sféru, nebo kulturně-umělecké a sportovní zázemí.

   

   


  Úspěšné vimperské firmy a společnosti přináší svoji bilanci : 

   

  GW JIHOTRANS a.s.

   

   

   

   

   

   

   

  Co se vám (vaší společnosti/instituci) podařilo v uplynulém roce?

   

   

  Společnost GW Jihotrans a.s. je od roku 2003 nástupcem firmy ČSAD Prachatice, která působila ve Vimperku od roku 1949. Dá se tedy říci, že jsme jednou ne-li jedinou firmou nepřetržitě ve Vimperku působící.

   

  V posledních letech jsme investovali do oprav a modernizace celého našeho areálu.

   

  Byla opravena fasáda objektu dílen, odstraněna nefunkční stavba bývalého skladu náhradních dílů a na vzniklém prostoru bylo nově vybudováno parkoviště osobních vozů. Dále byla provedena oprava povrchu vozovky ve vjezdu do areálu a příjezdové komunikace k čerpací stanici.

   

  V roce 2013 bylo v areálu společně s městským úřadem zřízeno parkoviště nákladních vozidel pro Vimperk a okolí, což přispělo k možnosti zákazu parkování nákladních vozidel ve městě.

   

   

   

  Čím navážete na předchozí rok - jaká vylepšení, aktivity a projekty plánujete letos?

   

  Do budoucna je naším cílem dokončení výměny oken, zateplení a zhotovení fasády administrativní budovy.

   

   

  František Švec

  ředitel divize Vimperk

   

   

  Děkujeme za odpovědi, přejeme hodně štěstí na cestě za vašimi plány a po celý rok příznivé klima a dobré zprávy.

  (red)  ____________________________________________________________________________________________

   

   

           

   

   

   

  Vaše reakce, připomínky, komentáře, náměty a podněty k daným tématům můžete redakci zasílat na:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

   

   

  Sdílet