Šumava |  Sušice |  Čkyně |  Prachatice |  Kvildsko |  Vimperk |  Volary Webkamery:  Šumava |  HumlNET |  ČHMÚ Počasí |  Ubytování Šumava Vyhledávání

Důležité kontakty

Informace o využívání

  • Vimperk - Narodili se

    NARODILI SE 

    děkujeme prachatické a strakonické porodnici

    mimi

    mim

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    26.11 Elen Zahradníková - Sušice

    23.11 Jan Löffelmann - Srní

    22.11 Matyáš Petr Pahorecký - Přečín

    22.11 Marie Musilová - Mířenice

    21.11 Victorie Ella Vondrášková - Čimice

    26.11 Darya Meedea Popa - Vodňany 

    17.11 Emma Jedličková - Rábí 

    21.11 Kristian Klimt - Koryto ( Zbytiny ) 

    20.11 Rebeka Štěpánek - Slunečná 

    17. 11 Jaroslav Kříž - Žárovná

    19.11 Eliáš Sýkora - Votějovice

    16.11 Tomáš Novák - Čechtice

    15.11 Julie Matějková - Svatá Máří

    14.11 František Smékal - Prachatice

    14.11 Daniela Důrová - Vimperk 

    13.11 Nela Godlová - Volary

    11.11 Dominik Lauda - Prachatice

    11.11 Marek Türk - Prachatice

    11.11 Tereza Kunešová - Prachatice

    8.11 Jan Řeřábek - Prachatice

    10.11 Vanessa Kodýdková - Hradešice

    8.11 Mikuláš Vonášek - Horažďovice

    2.11 Mrázková Nella - Vimperk 

    5.11 Drevjáková Eliška - Volary

    5.11 Martan Jakub - Čkyně

    4.11 Kučerová Lucie - Prachatice

    3.11 Filipčík Jan - Volary

    2.11 Beneě David - Újezd u Čičenic 

    1.11 Debnár Dominik - Vimperk

     

     


     

     

    31.10 Petrášková Andrea Anna - Volary 

    30.10 Adriana Klepsová - Horažďovice

     27.10 Anna Kohlbergerová - Zdíkov

    27.10 Anna Bučková - Vimperk

    26.10 Jolana Musilová - Horažďovice

     25.10 Jonáš Sládek - Onšovice

    29.10 Tadeáš Kaczko - Husinec  

     27.10 Adéla Suchá - Lhenice

     26.10 Rozálie Slavíková - Dívčice

     26.10 Eva Pechová - Strunkovice nad Blanicí

    23.10 Tomáš Diviš - České Žleby 

     21.10 Denny Adam - Dívčice-Zahájí

     21.10 Max Hrdlička - Maňava (Horní Planá)

     20.10 Šimon Klčo - Vodňany

    20.10 Gabriela Božena Macková - Vimperk

    19.10 Michaela Mastilová - Protivín

    19.10 Amálie Slabší - Krtely

    18.10 Sofie Vozabulová - Vlachovo Březí  

    22.10 Josef Hošek - Přečín

    21.10 Kryštof Míčka - Zdíkov

     19.10 Patrik Huláč - Horažďovická Lhota

    17.10 Eliška Vitovcová - Sušice 

     15.10 Dominika Anjamanee Voldřichová - Stachy

    14.10 Hana Hejlíková - Hradešice 

    13.10 Josef Jirka - Borová Lada 

    12.10 Petr Maroušek - Vimperk 

    15.10 Jan Chvosta - Vimperk 

    14.10 Jakub Tesáry - Volary 

    14.10 Matěj Podlaha - Prachatice  

     13.10 Viktorie Černeková - Prachatice 

    12.10 Alex Křižaník - Prachatice  

    12.10  Filip Rožnovský - Ktiš

    11.10 Johanka Marie Patilová - Vimperk 

    5.10 Rozálie Kučerová - Újezd u Chanovic

    6.10 Vojtěch Chalupný - Třebomyslice

    6.10 Jiří Voják- Sušice

    5.10 Linda Lišková  Prachatice

     5.10 Kryštof Blažek Vimperk

     7.10 Kristýna Sedlecká Vlachovo Březí

    8.10 Kateřina Samková  Lhenice           

     9.10 Petr Šálek  Netolice

    3.10. Filip Houska Lhenice

                                                                   1.10. Marie Havlíková Chroboly

     

     

     

     

     


     

     

     

    30.9. Aneta Bartošová Budkov

    27.9. - Mária Dolejšová - Vimperk

    30.9. Jakub Lukesch Záblatí

    30.9. Magdalena Hoidekrová Žernovice

    29.9. Pavel Koldinský Prachaticka

    29.9. - Nela Tomanová - Vimperk

    27.9. - Mária Dolejšová - Vimperk

    26.9.Petr Můller Rohanov

    2.9. Václav Šuba, Vlachovo Březí

    1.9.Sebastian Spirek, Čkyně

     


     

    28.8. Sofie Gregrova, Kašperské Hory

    27.8. Jaromír Horák, Nebahovy

    26.8. Martin Kubačka, Prachatice

    24.8. Martin Sebera, Volary

    21.8. Štěpán Sedláček, Prachatice

    21.8. Martin Jadrný, Prachatice

    21.8. Eliška Manová, Vodňany

    20.8. Edita Nováková, Mičovice

    18.8. Laura Lachká, Prachatice

    15.8. Oskar Svěchota, Vodňany

    9.8. Viktorie Vrátná, Klatovy

    9.8. Daniel Pavlas, Vitějovice

    8.8. Václav Novák, Prachatice

    8.8. Jarolím Mlčoch, Strašín

    8.8. Daniel Půbal, Vlachovo Březí

    5.8. Martin Rakaš, Volary

    4.8. Štěpán Stulík, Horažďovice

    3.8. Tomáš Berka, Vimperk

    3.8. Daniel Jiruš, Prachatice

    2.8. Anna Kovačičová, Prachatice

    1.8. Matyáš Stulík, Olšany

    1.8. Nela Šmídová, Volary

     


     

    30.7. Mischel Hajzerová, Bavorov

    30.7. Štěpán Kuneš, Vimperk

    30.7. Melanie Karakašová, Prachatice

    29.7. Laura Hánová, Lažiště

    28.7. Leon Dunka, Vimperk

    27.7. David Krž, Prachatice

    27.7. Natálie Fuchsová, Prachatice

    26.7. Ella Repková, Zdenice

    26.7. Barbora Nová, Lučenice (Chroboly)

    25.7. Jakub Vetyška, Velký Bor

    22.7. Jiří Ševčík, Zdíkov

    20.7. Martin Cwienczek, Vimperk

    20.7. Stella Muchlová, Černěves

    20.7. Magdaléna Špánová, Netolice

    19.7. Lucie Meixnerová, Záblatí

    14.7. Antonín Kutil, Hrádek

    14.7. Tomáš Hobel, Horažďovice

    14.7. Jan Bečvář, Velký Bor

    12.7. Ella Koblížková, Vlkonice

    11.7. Matyáš Brzák, Sušice


    11.7. Vít Palička, Horažďovice


    27.6. Michaela Dražková, Kejnice


    26.6. Anna Špatná, Bílsko

    26.6. Matyáš Koberna, Dubenec

    25.6. Jan Mařík, Husinec

    24.6. Eliška Malá, Vimperk

    24.6. Dominik Sláma, Prachatice

    23.6. Marie Schreckingerová, Vimperk

    23.6. Aneta Albrechtová, Svatá Máří

    22.6. Jakub Ungueran, Chlumany

    21.6. Valerie Doubková, Horažďovice

    21.6. Noreen Kostková, Číčenice

    20.6. Sofie Vávrová, Lenora

    20.6. Matyáš Klíma, Prachatice

    17.6. Emílie Tušlová, Zdíkov

    15.6. Adam Šrámek, Písek

    14.6. Marek Heimlich, Svéradice

    14.6. Anežka Bílková, Prachatice

    14.6. Jonáš Volmut, Vodňany

    13.6. František Babůrek, Netolice

    13.6. Aladar Polomský, Ovesné

    12.6. Jan Petrů, Zdíkov

    9.6. Antonín Kortus, Stachy

    8.6. Valérie Holíková, Hliněný Újezd

    8.6. Bořek Podlešák, Vlachovo Březí

    7.6. Klára Pospíšilová, Rozsedly

    7.6. Berenika Růžičková, Nový Dvůr

    6.6. Klára Tomášková, Čábuze

    30.5. Jakub Šipla, Horažďovická Lhota

    29.5. Daria Mindlová, Kadešice

    26.5. Jan Žižka, Stachy

    24.5. dvojčata Anna Dudová a Marie Dudová, Smrkovec

    20.5. Emma Kohoutová, Hoštice

    18.5. Tereza Kůtová, Prachatice

    18.5. Šimon Mauric, Vimperk

    17.5. Kryštof Pargač, Sušice

    15.5. Jan Fischer, Volary


    13.5. Veronika Korcová, Sušice

    12.5. Tobiáš Kroupa, Újezd u Chanovic

    12.5. Jakub Hrabě, Podmokly

    11.5. Elisabeth Kroščenová, Sušice

    11.5. Jan Hodina, Lčovice

    11.5. Stanislav Potůček, Kašperské Hory

    2.5. Alice Volčíková, Prachatice



    2.5. Václav Plášil, Vimperk


    1.5. Aneta Jiráňová, Nebahovy


    30.4. Dylen Bledý, Vimperk


    29.4. Tadeáš Nedvídek, Chroboly


    28.4. Miroslav Kolafa, Záblatí


    27.4. Rozálie Rudenoková, Číčenice


    25.4. Bára Soukupová, Ktiš


    21.4. Milan Němec, Hrabice


    20.4. Maxmilián Adamec, Sušice


    18.4. František Prokop, Žichovice


    18.4. Radovan Mach, Vlkonice


    17.4. Daniela Sluková, Slatina


    15.4. Klára Jedličková, Žichovice


    12.4. Václav Zedlo, Horažďovice


    11.4. Tobias Blöchl, Vimperk


    11.4. Michal Frydrych, Vimperk


    5.4. Viktorie Ulbrichová, Strašín


    3.4. Jan Procházka, Sušice


    2.4. Nikolleta Štěpánová, Sušice


    31.3. Emily Dudová, Rabí


    26.3. Štěpánka Svatošová, Rabí


    23.3. Václav Kraml, Stachy


    21.3. Adéla Šmrhová, Pěčnov


    19.3. Štěpán Hanzal, Vícemily


    19.3. Tereza Sosnová, Volary


    18.3. Nikol Svobodová, Bojanovice


    18.3. Tereza Masná, Sušice


    16.3. Eliška Vondráková, Kašperské Hory

    15.3. Jakub Hojdekr, Vlachovo Březí

    13.3. Dominik Mrázek, Kašperské Hory



    11.3. Jaroslav Kratochvíl, Bohdašice

    11.3. Dominik Hauser, Prachatice

    10.3. Antonín Pichl, Prachatice

    10.3. Jakub Polata, Zdíkovec

    10.3. Melany Motlová, Husinec

    9.3. Olivia Angelina Faktorová, České Budějovice

    6.3. Nela Dejmková, Prachatice

    6.3. Marianna Hrbková, Kosmo

    4.3. David Růžička, Prachatice

    4.3. Michal Šnajdr, Buk

    3.3. Vojtěch Machovec, Bořanovice

    3.3. Nela Capůrková, Mlynařovice

    2.3. Lucie Zemanová, Výškovice

    2.3. Veronika Forejtová, Slivonice

    29.2. Karel Jáchim, Sušice

    28.2. Matěj Had, Nicov

    28.2. Tereza Jandová, Lažiště

    26.2. Eliška Vávrová, Prachatice

    23.2. Helena Jůzová, Dub u Prachatic

    22.2. Viktorie Sosnová, Prachatice

    22.2. Sebastián Borovka, Prachatice

    21.2. Petr Pešl, Prachatice

    19.2. Viktorie Anežka Koutná, Prachatice

    19.2. Jakub Pekárek, Dolní Dvořiště

    16.2. Emma Straková, Strunkovice nad Blanicí

    15.2. Ema Kubincová, Lhenice

    13.2. Vlasta Tokárová, Volary

    11.2. Martin Šilhánek, Chanovice

    9.2. Daniel Moravec, Samuel Moravec, Prachatice

    8.2. Josef Pěsta, Prachatice

    8.2. Terezie Čtvrtníková, Želibořice

    7.2. Tereza Šmatová, Horažďovice

    5.2. Vojtěch Kuba, Vitějovice

    5.2. Adam Filip, Hracholusky

    4.2. Vojtěch Šeda, Prachatice

    2.2. František Sova, Zátoň

    1.2. Vojtěch Krliš, Vimperk

    30.1. Karel Macháček, Netolice

    27.1. Josef Falář, Pěčnov

    27.1. Jaroslav Štumbauer, Volary

    26.1. Amálie Riedererová, Vimperk

    26.1. Katka Ženíšková, Prachatice

    25.1. Trí, Tran Trong, Prachatice

    25.1. Tobiáš Valeš, Horažďovice

    24.1. Julie Vojtová, Nové Hutě

    22.1. Jan Bassermann, Vimperk

    22.1. Viktorie Properová, Vodňany

    22.1. Elena Beatris Rosová, Prachatice

    22.1. Patrik Stropnický, Husinec

    20.1. Jan Mráz, Vimperk

    20.1. Jindřich Morong, Volary

    19.1. Klára Čepičková, Prachatice

    17.1. Šimon Korecký, Horažďovice

    16.1. Karel Beneš, Strunkovice n./Bl.

    12.1. Sabina Podruhová, Volary

    11.1. Kateřina Nováková, Vimperk

    6.1. Adam Švec, Vimperk

    4.1. Petr Mižigár, Horažďovice

    28.12. Tomáš Stulík, Horažďovice

    27.12. Petr Balíček, Horažďovice

    25.12. Elena Mertlíková, Prachatice

    25.12. Hubert Šašek, Hradešice

    24.12. Jiří Friedberger, Prachatice

    20.12. Marie Stela Franková, Horažďovice

    16.12. Adriana Járová, Malý Bor

    27.11. - Filip Němec - Myslív

    27.11. - Anežka Kolafová - Vimperk

    27.11. - Daniel Vintr - Kašperské Hory

    27.11. - Elen Zušťáková - Bohumilice

    26.11. - Šarlota Petříková - Volary

    24.11. - Leontýna Voldřichová - Kašperské Hory

    22.11. Amálie Němečková, Chroboly

    22.11. Tram Anh Dau, Strážný

    20.11. - Viktorie Roušarová - Benešova Hora

    19.11. - Pavel Falář - Vimperk

    18.11. - Anna Vráblíková - Vimperk

    18.11. - Markéta Malá - Bohumilice

    18.11. - Nataša Škvárová - Sušice

    18.11. Kamila Vršínská, Prachatice

    17.11. Jakub Pravda, Dub

    17.11. Nicol Drahotová, Ktiš

    17.11. Petr Lorenc, Nebahovy

    17.11. - Anna Ivanisková - Horažďovice

    16.11. Helena Mufová, Zdenice

    14.11. - Jakub Kudlička - Vimperk

    13.11. Justýna Juřicová, Volary

    12.11. Sandra Tomášková, Strunkovice nad Blanicí

    12.11 Quoc Hung Vo, Husinec

    10.11. Aneta Něvajeva, Vimperk

    7.11. Amálie Kunová, Prachatice

    7.11. Lukáš Baňacký, Volary

    6.11. Adéla Nožková, Prachatice

    5.11. Michaela Šímová, Netolice

    4.11. Jiří Hadrava, Vimperk

    3.11. Vojtěch Štěpánek, Sušice

    2.11. Kristýna Tolnajová, Husinec

    29.10. Filip Chromý, Lhota pod Kůstrým

    27.10. Jonáš Jan Rod, Vacov

    26.10. Natálie Preislerová, Vodňany

    26.10. Jiří Mikeš, Záhoří

    25.10. Antonie Parajová, Prachatice

    20.10. - Lukáš Fuchs - Vimperk

    20.10. Anna Alešová, Prachatice

    19.10. Ondřej Miklas, Prachatice

    19.10. Emma Sosnová, Prachatice

    16.10. Tomáš Kutheil, Vimperk

    15.10. Erik Havlík, Horažďovice

    14.10. Kateřina Koubová, Vimperk

    14.10. Dan Pospíšil, Volary

    13.10. dvojčata Adéla Janečková a Lucie Janečková - Defurovy, Lažany

    13.10. Alexandra Žáková, Lhenice

    12.10. Ella Pátková, Volary

    11.10. Emil Petrák, Hracholusky

    11.10. Nam Tran Hoang, Strážný

    10.10. Kateřina Jeníčková, Prachatice

    8.10. Ondřej Růzha, České Budějovice

    5.10. Lukáš Zíka, Vodňany

    5.10. Matyáš Kocúr, Horažďovice

    5.10. Věra Hubrová, Vlachovo Březí

    4.10. Sofie Matulková, Prachatice

    3.10. - Nikol Křížová - Vimperk

    2.10. Eliška Šnelcerová, Volary

    1.10. Eliška Manovská, Dáchov

    29.9. - Miroslav Čep - Vimperk

    29.9. Denis Obšil, Zliv

    29.9. Štěpán Šanda, Netolice

    24.9. - Dominik Martínek - Vimperk

    24.9. - Zdeněk Daněk - Vimperk

    21.9. - František Machovec - Drslavice

    20.9. - Melanie Sluková - Vimperk

    19.9. - Nikol Hanigerová - Horažďovice

    19.9. - Šimon Tollar - Sušice

    14.9. - Tereza Jůdová - Horažďovice

    13.9. Matyáš Franko, Malovice

    12.9. Jan Grill, Prachatice

    10.9. Marie Frnochová, České Budějovice

    9.9. Ondřej Mráz, Vimperk

    9.9. Gabriel Runčák, Volary

    8.9. Filip Schonbauer, Prachatice

    5.9. Radek Pícha, Prachatice

    4.9. Jaroslav Janošťák, Volary

    4.9. Rozálie Jiřina Rakošová, Volary

    3.9. Viktoria Anna Šnajdrová, Vimperk

    3.9. Jiří Daňha, Vimperk

    3.9. Leoš Pouzar, Volary

    2.9. Pavel Růžička, Lažiště

    1.9. Katarina Nováková, Prachatice

    31.8. Jasmína Peterová, Husinec

    28.8. Antonín Mánek, Záhoříčko

    28.8. Jan Schneider, Zdenice

    27.8. Phu Anh Pham, Praha Žižkov

    26.8. Nikol Babková, Sušice

    26.8. Aleš Reitinger, Prachatice

    26.8. Antonín Plucar, Lhenice

    25.8. Adam Plášil, Tourov (Bavorov)

    25.8. Jáchym Vorlíček, Prachatice

    24.8. Adam Macorlík, Štítkov

    23.8. Klára Vavrušková, Vodňany

    23.8. Richard Holub, Bušanovice

    21.8. Mikuláš Synek, Husinec

    21.8. Pavel Grunský, Husinec

    21.8. Natali Oračková, Prachatice

    19.8. Robert Hojdekr, Volary

    18.8. Josef Matheisl, Vimperk

    18.8. Richard Ondřej, Prachatice

    18.8. Štěpánka Mikulíková, Jelemek

    17.8. Ema Blažková, Soběšice

    17.8. Martin Zátka, Chlumany

    16.8. Filip Klein, Kralovice

    16.8. Eliška Němcová, České Budějovice

    15.8. Darina Malá, Prachatice

    14.8. Kateřina Vojtková, Netolice

    12.8. Štěpán Pech, Praha - Žižkov

    12.8. Štěpán Lajšner, Netolice

    11.8. Michal Pavlásek, Rejta (Trhové Sviny)

    10.8. Matěj Pátek, Volary

    10.8. Daniel Prchal, Volary

    9.8. Ema Havlanová, Vlkonice

    7.8. Václav Řehák, Prachatice

    5.8. Klára Seberová, Volary

    4.8. Gabriela Němcová, Horažďovice

    1.8. Laura Nůsková, Vimperk

    1.8. Petr Hanzlík, Prachatice

    28.7. Nella Vacíková, Vimperk

    27.7. Adéla Kupicová, Směděč

    26.7. Klára Drabešová, Vimperk

    26.7. Kilián Tristan Šoul, Prachatice

    26.7. Julián Václavík, Bavorov

    26.7. Sofie Lošťáková, Prachatice

    23.7. Marek Holeček, Sušice

    23.7. Šimon Fleišman, Buk

    23.7. Martina Korytarová, Lhenice

    22.7. Kryštof Wáwrů, Husinec

    22.7. Valerián Havlíček, Týn nad Vltavou

    22.7. Vojtěch Pokorný, Prachatice

    22.7. David Studený, Prachatice

    20.7. Ema Ošťádalová, Prachatice

    20.7. Eliška Židlická, Borová Lada

    19.7. Ella Čajanová, Nebahovy

    17.7. Emma Köhlerová, Stachy

    17.7. Lukáš Kůrka , Vimperk

    16.7. Rostislav Dobiáš , Čepice

    15.7. dvojčata Jiří Pešek a Lucie Pešková, Husinec

    15.7. Jan Tichý, Lhenice

    14.7. Pavel Pěsta, Lažiště

    14.7. Lukáš Brabec, Strunkovice nad Blanicí

    14.7. Dominik Rapčan, Prachatice

    12.7. Lenka Kanalošová, Dvory

    10.7. Adam Kopečný, Volary

    9.7. Vanesa Pešlová, Vimperk

    9.7. Lukáš Špalek, Žár

    9.7. Kateřina Krivková, Zbytiny

    9.7. Matěj Pešek, Nebahovy

    9.7. Miroslav Wolf, Sušice

    8.7. Michal Sládeček, Volary

    8.7. Matyáš Vetor, Prachatice

    8.7. Václav Klein, Vitějovice

    8.7. Daniel Haas, Dlouhá Ves

    6.7. Marek Mráz, Oseky

    4.7. Marek Šimek, Houžná

    3.7. Růžena Moutelíková, Přečín

    3.7. Nikola Šmídová, Volary

    2.7. Amálie Tupá, České Budějovice

    1.7. Karolína Lencová, Vimperk

    1.7. Klára Švancarová, Vlachovo Březí

    28.6. Marie Pohlodková, České Budějovice

    26.6. Kristýna Huječková, Prachatice

    26.6. Marcela Koubová, Vlachovo Březí

    24.6. Jitka Urbanová, Tedražice

    23.6. Nikola Zelenková, Horažďovice

    23.6. Linda Vaňková, Lažiště

    21.6. Damián Kos, Prachatice

    20.6. Michal Mikeš, Lažiště

    17.6. Dominika Tkáčová, Ktiš

    15.6. Marek Csoka, Netolice

    15.6. Viktorie Sovová, Vimperk

    15.6. Dominik Bolech, Vadkov

    14.6. Jindřich Beránek, Netolice

    13.6. Kristýna Harvalíková, Lažiště

    12.6. Hynek Korch, Horažďovice

    12.6. Jakub Mrkvička, Vimperk

    12.6. Filip Černý, Horažďovice

    12.6. Mikuláš Jerling, Branišov

    12.6. Doan Do Dang Dao, Strážný

    11.6. Václav Motl, Horažďovice

    11.6. Max Moucha, Protivín

    10.6. Barbora Kopfová, Michlova Huť

    10.6. Laura Mílová, Zbytiny

    10.6. Marek Liška, Netolice

    10.6. Jaroslav Hes, Dolní Kožlí

    10.6. Matěj Polena, České Budějovice

    8.6. Laura Pavelková, Prachatice

    5.6. Jasmína Biharyová, Prachatice

    4.6. Zuzana Trenková, Čkyně

    3.6. Šimon Pungert, Horažďovice

    3.6. Matyáš Nýdl, Pražák

    2.6. Jasmína Gašparová, Vimperk

    2.6. Jiří Kořínek, Láz

    2.6. Daniel Roučka, Žár

    1.6. Adéla Cardová, Vimperk

    31.5. Denisa Alešová, Lipovice

    27.5. Jakub Haubelt, Vimperk

    27.5. Daniel Vondra, Dolany



    26.5. Tadeáš Chromý, Dub u Prachatic

    26.5. Dominik Sabadka, Lažiště

    26.5. Petr Jaroš, Zdíkov

    23.5. Jakub Hužera, Budkov

    22.5. Václav Jeřábek, Prachatice

    21.5. Nela Čermáková, Vimperk

    21.5. Eva Homolková, Horní Planá

    20.5. Vojtěch Půbal, Buk

    20.5. Ondřej Parkman, Borová Lada

    18.5. Adéla Piherová, Jetenovice

    14.5. Nicol Chaloupková, Malovičky

    13.5. Eva Mrázová, Leptáč

    13.5. Petra Hlaváčová, Břežany

    13.5. Antonín Churaň, Záhoříčko

    12.5. Václav Pauch, Husinec

    11.5. Antonín Marek, Bošice

    8.5. Václav Bělohubý, Čkyně

    8.5. Lea Vondrková, Podeřiště

    6.5. Anežka Lukášová, Přečín

    5.5. Adam Kačírek, Staré Prachatice

    3.5. Ondřej Novotný, Vodňany

    2.5. Matěj Filip, Mičovice

    1.5. Monika Bošková, Pěčnov

    1.5. Gabriela Tomčíková, Bavorov

    30.4. Natálie Vágnerová, Frymburk

    29.4. Anna Hůlovcová, Čkyně

    27.4. Josef Jeníček, Stachy

    26.4. - Ondřej Nezbeda - Dražovice

    26.4. Vít Chvosta, Šumavské Hoštice

    25.4. Julie Harvalíková, Chlumany

    26.4. - Tomáš Pešl - Vlkonice

    25.4. - Jiří Bedlivý - Miřetice

    24.4. - Liliana Vrajíková - Michalov

    23.4. Tomáš Jaroslav Sova, Lenora

    23.4. - Zuzana Karlová - Horažďovice

    23.4. - Maxmilián Peleška - Masákova Lhota

    22.4. Adéla Pešková, Lenora

    22.4. Vivien Rotenbornová, Milínov

    21.4. Josef Chalupský, Vodňany

    21.4. - Eliška Tomanová - Vimperk

    21.4. Antonín Dulík, Prachatice

    20.4. Jan Dalík, Čkyně

    20.4. - Petr Pos - Vimperk

    17.4. Jan Rákosník, Volary

    16.4. Sofie Bubíková, Vlachovo Březí

    15.4.Barbora Hrabáková, Spůle

    15.4. Marián Völgyi, Výškovice

    14.4. Jan Kuneš, Vodice

    13.4. Michal Hodina, Vimperk

    10.4. Sára Kroutilová, Prachatice

    10.4. Barbora Smazalová, Žíchovec

    9.4. Robin Vaněk, Vimperk


    8.4. Vendula Jakoubková, Boubín


    8.4. Radka Jana Škabroudová, Volary


    7.4. Matouš Jaroš, Strunkovice nad Blanicí



    5.4. Rozálie Mrázová, Prachatice

    5.4. Nikola Holbová, Mlázovy

    3.4. Barbora Klementová, Chroboly

    1.4. Antonín Mráz, Prachatice

    30.3. Jasmína Šimková, Prachatice

    30.3. Miroslav Maťcha, Horouty

    29.3. Izabela Ondráčková, Strunkovice n./Bl.

    28.3. Daniela Slámová, Lhenice


    26.3. Nela Vrbová, Vimperk


    25.3. Matyáš Jiřík, Rozsedly


    25.3. Tomáš Poucha, Vlkonice


    24.3. Nela Falářová, Pěčnov


    24.3. Barbora Kalenská, Pražák


    23.3. Nikol Hrašová, Husinec

    22.3. Stanislav Švec, Vimperk

    22.3. Magda Šicnerová, Husinec

    21.3. Jan Pohan, Zálezly

    20.3. Jiří Sedláček, Prachatice

    19.3. Adéla Bledá, Volary

    19.3. Adéla Alešová, Prachatice

    18.3. An Nhien Do, Strážný

    18.3. Viktorie Pechánková, České Budějovice

    18.3. Samuel Teodor Novák, Prachatice

    18.3. Ondřej Šandera, Záboří

    17.3. Matyáš Petráš, Zliv

    17.3. - Eliška Svobodová - Horažďovice

    16.3. Filip Kudýn, Borová Lada

    16.3. - Jakub Bartůšek - Stachy

    16.3. - Daniel Benda - Benešova Hora

    16.3. Marie Jiříková, Branišov

    14.3. Veronika Barancová, Sušice


    13.3. Dominik Janda, Chroboly


    11.3. Tomáš Pražák, Vimperk


    10.3. Šimon Palán, Borová Lada


    7.3. Ema Schneedorferová, Chlumany

    7.3. Amálie Janutková, Vitějovice

    7.3. Jiří Dubský, Husinec

    6.3. Matyáš Ištok, Horní Vltavice

    5.3. Filip Kovář, Lažiště

    4.3. Jáchym a Magdalena Divišovi, České Budějovice

    3.3. Lucie Vostřezová, Prachatice


    3.3. Kateřina Landfeldová, Žichovice


    2.3. Kateřina Runčáková, Prachatice


    2.3. Kamil Alpak, Vlachovo Březí


    26.2. Eliška Makovcová, Jetenovice


    25.2. Veronika Klimešová, Petrův Dvůr


    23.2. Michal Švec, Prachatice


    21.2. Lenka Koulová, Zdíkov

    18.2.Petr Bastl, Čkyně

    17.2. Filip Rubáš, Horažďovice

    17.2. Tadeáš Tůma, Husinec

    17.2. Josef Valenta, Lenora

    15.2. Monika Stejskalová, Kašperské Hory

    14.2. Anastázie Kopačková, Posobice

    13.2. Hynek Simota, Chvalovice

    13.2. Adam Mareš, Vimperk

    13.2. Justin Rakaš, Volary

    12.2. Valerie Kučerová, Netolice

    11.2. Vojtěch Hubáček, Pravětín

    10.2. Šimon Kolář, Sušice

    10.2. Alex Novák, Vitějovice

    8.2. Dominika Benešová, Borová Lada

    8.2. Lukáš Mikeš, Chroboly

    7.2. Jan Jiráň, Vitějovice

    7.2.Tim Zifčák, Sušice

    5.2. Nela Jehlíková, Vlachovo Březí

    5.2. Ágnes Olivová, Kolinec

    4.2. Emma Valentýna Velková, Prachatice

    3.2. Kristýna Zušťáková, Vimperk

    1.2. Oliver Troup, Střítež

    1.2. Marek Heřman, Frymburk

    30.1. Adam Lach, Prachatice

    30.1. Aneta Sitárová, Vimperk

    30.1. Nguyen Thao Linh, Strunkovice n./Bl.

    30.1. Zuzana Duchoňová, Chvalovice

    28.1. Viktorija Soska, Zdíkov

    25.1. Filip Krištan, Prachatice

    24.1. Marie Bublíková, Vimperk

    23.1. Jaroslav Chrastina, Prachatice

    22.1. Adéla Interholzová, Prachatice

    22.1. František Dohnal, Prachatice

    22.1. Jan Kůs, Žernovice

    21.1. Daniel Kopf, Vimperk

    21.1. Eliška Bělohlávková, Vodňany

    20.1. Nikola Šimčíková, Prachatice

    18.1. Aneta Směkalová, Bavorov

    17.1. Matyáš Sova, Zdíkov

    17.1. Tomáš Krejsa, Prachatice

    16.1. Eliška Matyková, Vimperk

    16.1. Antonín Hodánek, Horažďovice

    15.1. Filip Zeman, Vimperk

    15.1. Vojtěch Kopřiva, Prachatice

    15.1. Filip Roučka, Vimperk

    15.1. Julie Trnková, Lhenice

    14.1. Lukáš Kopf, Lipka

    12.1. Žofie Hadová, Zdíkov

    12.1. Ondřej Vyskočil, Volary

    12.1. Michal Vašíček, Prachatice

    10.1. Václav Chalupný, Rozsedly

    9.1. Patrik Louda, Říhov

    8.1. Ema Kocarová, Netolice

    8.1. Markéta Dvořáková, Prachatice

    7.1. Soňa Gálová, Prachatice

    7.1. Mellisa Plíšková, Záblatí

    7.1. Lukáš Březina, Horažďovice

    6.1. Tomáš Sýkora, Dachov

    6.1. Viliam Fraško, Prachatice

    6.1. Jakub Petrášek, Husinec

    6.1. Sebastián Fišpera, Bušanovice

    5.1. Kristýna Štumbauerová, Vimperk

    5.1. Anna Hobelová, Horažďovice

    4.1. Markéta Sovová, Zátoň

    4.1. Vítek Pěsta, Chroboly

    3.1. Anna Kyznarová, Bukovník

    3.1. Ema Holá, Vodňany

    2.1. Vanesa Troubilová, Bavorov

    31.12. Vít Kahoun, Podolí

    30.12. Jan Buryán, Žárovná

    24.12. Anežka Nachlingerová, Žernovice

    22.12. Václav Benedikt, Velké Hydčice

    23.12. Jonáš Kavan, Vitějovice

    20.12. Antonín Vlk, Prachatice

    18.12. Milada Sovová, Čkyně

    18.12. Dominik Turek, Horažďovice

    18.12. Tereza Nela Kolářová, Zdíkov

    16.12. Sebastian Alexandr Ira, Vimperk

    16.12. Vilemína Zíková, Obora

    15.12. Eliška Machová, Zátoň

    13.12. Matyáš Háva, Prachatice

    12.12. Laura Řezanková, Nebahovy

    12.12. Sabina Bošková, Mičovice

    12.12. Ronaldo Miroslav Čureja, Vimperk

    10.12. Jan Hojdekr, Netolice

    10.12. Eliška Krejčí, Vimperk

    9.12. Jonáš Rapant, Vimperk

    9.12. Jakub Král, Nová Pec

    8.12. Jakub Vlk, Prachatice

    7.12. Nguyen Pham Phuc, Strážný

    5.12. Gabriela Kabourková, Vimperk

    4.12. Viola Mrkvičková, Lenora

    3.12. Nela Bohdalová, České Budějovice

    3.12. Anežka Vobrová, Vodňany

    2.12. Rostislav Klabouch, Záblatí

    27.11. Jeremy Petry, Zdíkov

    27.11. Magdalena Toncarová, Vimperk

    26.11. František Hop, Vimperk

    26.11. Patrik Závora, Zdíkov

    24.11. Eliška Steinocherová, Netolice


    17.11. Matyáš Čejka, České Budějovice

    16.11. František Hajdekr, Bavorov

    15.11. Jaroslav Pop, Prachatice

    15.11. Tereza Štroblová, Lhenice

    14.11. Miroslav Urbánek, Prachatice

    12.11. Jiří Foltín, Prachatice

    11.11. Viktorie Reváková, Borová Lada

    10.11. Sofie Štangretová, Prachatice

    10.11. Anna Myslíková, Hrabice

    9.11. Petr Pešel, Prachatice

    8.11. Nela Jiroušková, Prachatice

    7.11. Sofie Jana Hošková, Prachatice

    7.11. Jan Sendrei, Prachatice

    5.11. Jindřich Pešta, Chlečice

    31.10. Adam Viktora, Vimperk

    31.10. František Zdichynec, Střítež

    30.10. Vanesa Stádníková, Zlešice


    27.10. Lukáš Vincze, Zátoň


    25.10. Milena Vargová, Prachatice


    24.10. Maxmilián Žižka, Vimperk


    22.10. Eliška Šestáková, Husinec


    22.10. Vítek Ulík, Vlachovo Březí


    20.10. Matyáš Steinocher, Netolice


    18.10. Daniel Josef Frnka, Volary

    17.10. Filip Brabec, Jaroškov

    15.10. Ester Měkutová, Vodňany

    15.10. Katyáš Krejčí, Husinec

    15.10. Adéla Janochová, Žichovice

    13.10. Valentýna Jiříková, Sušice

    10.10. Laura Luderová, Vimperk

    8.10. David Jelínek, Prachatice

    8.10. Sára Frčková, Vimperk

    8.10. Kateřina Maunová, Husinec

    7.10. Miroslav Matějka, Vlachovo Březí

    7.10. Jindřich Labašta, Zadov


    5.10. Cwienczeková Aneta, Vimperk

    3.10. Veronika Přibylová, Soběšice

    3.10. Wölflová Sofie, Vimperk

    1.10. Anita Kjučukovová, Vimperk

    1.10. Jan Pagáč, Libějovice

    1.10. Lukáš Šandera, Mahouš

    1.10. Štěpán Košnar, Vimperk

    27.9. Matyáš Sitter, Prachatice

    26.9. Jake David Caroll, Ratiborova Lhota

    26.9. Tereza Kochmová, Prachatice

    25.9. Lucie Antoni, Prachatice

    25.9. Václav Sedlecký, Prachatice

    24.9. Šimon Mařík, Vimperk

    24.9. Michal Dorocký, Volary

    24.9. Helena Lužová, Láz (Nová Pec)

    22.9. Martina Meixnerová, Záblatí

    21.9. Nella Jiroušková, Prachatice
    21.9. Václav Hleděnec, Žárovna

    20.9. Vendula Bučková, Netolice

    18.9. Mikuláš Fiala, Chroboly

    18.9. Pavla Racochová, Kvilda

    17.9. Aneta Pravdová, Prachatice

    17.9. Sofie Sipplová, Volary

    17.9. David Zeman, Čkyně

    16.9. Lukáš Potužník, Sušice

    16.9. Martin Žák, Sušice

    15.9. Dominika Machová, Netolice

    12.9. Veronika Suchelová, Zlešice
    12.9. Tomáš Zoul, Prachatice
    10.9. Tobiáš Průcha, Chanovice
    10.9. Šimon Roule, Volary
    9.9. Anděla Růžičková, Buk
    7.9. Tomáš Sura, Ktiš
    6.9. Kristian Bledý, Milevsko
    5.9. Anna Piklová, Dolní Nekvasovice

    4.9. Denisa Grabmüllerová, Vyšovatka

    3.9. Tereza Ryšánková, Chroboly

    2.9. Karolína Čajanová, Libínské Sedlo

    29.8. Viktorie Blažíčková, Bavorov

    28.8. Jan Sedlák, Volary

    25.8. Karolína Turková, Nová Pec

    24.8. Liliana Feriová, Vimperk

    23.8. Oliver Hubený, Zahájí

    23.8. Jakub Fuchs, Prachatice

    22.8. Rossi Lakatoš, Prachatice

    22.8. Maxmilián Markvart, Písek

    22.8. Anežka Mašláňová, Přečín

    21.8. Vojtěch Bláhovec, Budkov

    21.8. David Konečný, Sušice

    20.8. Vojtěch Mráz, Netolice

    19.8. Jana Hrachová, Sušice

    18.8. Markéta Klímová, Prachatice

    18.8. Antonín Ptáček, Žár

    14.8. Vlastimil Kadrnoška, Vimperk

    13.8. Beáta Ptáčníková, Veřechov

    13.8. Adam Hrabě, Dolní Třebonín

    12.8. Štefan Študlar, Tvrzice

    11.8. Jakub Švehla, Záhoří

    7.8. Nella Vavřičková, Horažďovice

    7.8. Aneta Exnerová, Lhenice

    7.8. Linh Dan Nguyen, Vlachovo Březí

    2.8. Jakub Walter, Těšovice

    1.8. Stela Valentová, Hlavatce

    29.7. Zuzana Bícová, Lčovice

    29.7. Sofie Sochová, Klášterec

    27.7. Matyáš Habich, Prachatice

    26.7. Anna Vojtová, Nové Hutě

    26.7. Jan Kajer, Oseky

    25.7. Karolína Vaněčková, Prachatice

    25.7. Matyáš Kuchta, Frymburk

    25.7. Stella Listopadová, Holečkov

    24.7. Jakub Turek, Prachatice

    23.7. Viktorie Faktorová, Dolní Třebonín

    22.7. Radek Mužík, Sušice

    21.7. Daniel Pilek, Olšany

    20.7. Kateřina Lukeschová, Záblatí

    16.7. Tomáš Hálek, Lažiště

    15.7. Veronika Rosová, Prachatice

    13.7. Lily Vondrušková, Strunkovice nad Blanicí

    12.7. Ondřej Novák, Netolice

    11.7. Ondřej Předota, Chlumany

    11.7. Kateřina Vindišová, Žichovice

    11.7. Sára Brožová, Dlouhá Ves

    Karolína Šatrová, Sušice

    10.7. Tereza Kokešová, Leptáč

    9.7. Aneta Lakotová, Sušice

    9.7. Natálie Desatová, Vimperk

    8.7. Rozálie Klímová, Sušice

    7.7. Filip Schreckinger, Vimperk

    7.7. Adriana Kopáčková, Prachatice

    6.7. Kryštof Lohynský, Zbytiny

    5.7. Jan Nachlinger, Prachatice

    4.7. Amálka Sluková, Nebahovy

    4.7. Jakub Kováč, Buk

    4.7. František Valič, Stachy

    3.7. Mia Moravec, Prachatice

    3.7. Patrik Hejhal, Šumavské Hoštice

    2.7. Josef Kouba, Prachatice

    1.7. Tomáš Mach, Vlkonice

    1.7. František Nováček, Týnec

    30.6. Adéla Albertová, Vlachovo Březí

    30.6. Ondřej Suk, Prachatice

    30.6. Denis Bútora, Strunkovice nad Blanicí

    27.6. Zuzana Růžičková, Vimperk

    26.6. Mikuláš Fuščič, Malé Hydčice

    26.6. Jan Šanda, Strunkovice n/Bl.

    25.6. Stanislav Kubísek, Sušice

    24.6. Dominik Klečka, Komušín

    24.6. Karel Veselý, Opařany

    24.6. Denisa Ledrerová, Volary

    21.6. Viktorie Tomanová, Vimperk

    20.6. Ludvík Šmrha, Skránčice

    19.6. Kryštof Hejpetr, Velké Hydčice

    18.6. Viktorie Fischerová, Volary

    17.6. Marian Bučko, Vimperk

    15.6. Ema Nováková. Michlova Huť

    15.6. Adéla Pavlíková, Chroboly

    15.6. Ema Nováková, Michlova Huť

    14.6. Antonín Sedlák, Prachatice

    13.6. Doubravka Nová, Lučenice

    13.6. Rozárie Kratochvílová, Bohdašice

    11.6. Barbora Větrovcová, Husinec

    10.6. Lucie Kanalošová, Dvory

    10.6. Tobias Staněk, Vimperk

    9.6. Tereza Pešková, Prachatice

    9.6. Vojtěch Boška, Bušanovice

    8.6. Dominik Propper, Bavorov

    6.6. Barbora Heřmanová, Stachy

    4.6. Marek Šamalík, Strážný

    4.6. Lucie Maříková, Svojnice

    4.6. Matyáš Mráz, Vítějovice

    3.6. Sára Zachová, Lenora

    3.6. Damien Bledý, Vimperk

    2.6. Petr Jiruš, Prachatice

    31.5. Matyáš Kasl, Prachatice

    30.5. David Šandera, Prachatice

    29.5. Tomáš Bláha, Horažďovice

    29.5. Michal Pech, Strunkovice nad Blanicí

    28.5. Tereza Kyznarová, Stachy

    27.5. Alice Fatková, Prachatice

    26.5. Matyas Šmol, Sušice

    26.5. Jan Hubáček, Vlachovo Březí

    26.5. Ladislav Sitter, Žernovice.

    26.5. Jan Hečko, Ktiš

    26.5. Štěpánka Minaříková, Prachatice

    25.5. Nikol Zibarová, Horažďovice

    25.5. Mathias Doule, Strašín

    25.5. Karolína Svatošová, Husinec

    19.5. Amálie Radvanská, Netolice

    19.5. Tomáš Štefan Suchý, Volary

    16.5. Daniela Budilová, Dachov

    16.5. Vojtěch Hrneček, Stachy

    15.5. Michaela Vrhelová, Zdíkov

    14.5. Alex Vršínský, Prachatice

    14.5. Alžběta Zíková, Prachatice

    13.5. Aneta Želivská, Sušice

    12.5. Thobias Vávra, Lenora

    Debora Štěpánek, Slunečná

    10.5. Šárka Fučíková, Volary

    9.5. Nikola Rybová, Horažďovice

    9.5. Nikol Gaierová, Prachatice

    9.5. Ema Vlková, Sušice

    8.5. Alois Lerch, Červené Dvorce

    5.5. Tomáš Rákosník, Volary

    5.5. Petr Janda, Záhoří

    4.5. Daniel Troller, Práčov

    4.5. Ema Němečková, Vlkonice

    3.5. Nikolas Žluva, Čkyně

    2.5. Isabell Gerhardová, Chroboly

    2.5. Nikola Šrámková, Hradešice

    1.5. Natálie Jílková, Prachatice

    1.5. Matyáš Frajman, Prachatice

    30.4. Ella Janoušková, Prachatice

    30.4. Jiří Falář, Dolany

    29.4. Filip Blažek, Budilov

    28.4. Claudie Štefflová, Vimperk

    28.4. Klára Koutná, Vlachovo Březí

    27.4. Voldřichová Eliška, Chvalšovice

    Viktorie Šperková, Volary

    24.4. Karolína Ležáková, Týřovice

    23.4. Štefan Vávra, Prachatice

    22.4. Ella Škopková, Svatá Maří

    18.4. Jan Šťastný, Miřetice

    18.4. Martin Albrecht, Svatá Máří

    18.4. Sofie Seberová, Vadkov

    18.4. Valentýno Bihary, Prachatice

    17.4. Pavel Pešek, Horažďovice

    16.4. Jakub Cais, Vlachovo Březí

    16.4. Klára Zochová, Svatá Máří

    14.4. Milan Šrom, Horažďovice

    14.4. Libor Bláha, Týn nad Vltavou

    13.4. Viktorie Marvanová, Volary

    12.4. Adéla Procházková, Volary

    11.4. Ondřej Nikl, Újezd u Chanovic

    11.4. Thea Jana Pokutová, Bohumilice

    11.4. Anežka Šlosková, Prachatice

    10.4. Alexandra Kunová, Prachatice

    9.4. Natálie Urbanová, Stachy

    9.4. Nikola Kaňovská, Chlumany

    8.4. Karel Malík, Čkyně

    8.4. Liliana Andrejuvová, Prachatice

    7.4. Filip Korytár, Prachatice

    7.4. Vanesa Hesová, Nebahovy

    4.4. Veronika Dvořáková, Prachatice

    3.4. Vanesa Procházková, Javorník

    3.4. Emma Sandanyová, Prachatice

    2.4. Adam Horváth, Sušice

    1.4. Pavlína Kovárnová, Prachatice

    31.3. Tadeáš Socha, Prachatice

    29.3. Matyáš Růžička, Kvilda

    28.3. Matyáš Riedl, Lenora

    27.3. Dominik Ostádal, Vodňany

    26.3. Tereza Šimegová, Vlachovo Březí

    26.3. Lukáš Jansa, Vimperk

    26.3. Jan Mauric, Drážov

    26.3. Veronika Mauricová, Drážov

    25.3. Tereza Šťouralová, Vlachovo Březí

    24.3. Jakub Kukulík, Prachatice

    24.3. Karolína Hanzlovská, Vimperk

    23.3. Karolína Kunclová, Sušice

    21.3. Matyáš Hamon, Prachatice

    21.3. Jan Pěsta, Prachatice

    20.3. Lenka Kočí, Dobršín

    19.3. Zuzana Vlachová, Strunkovice n. Blanicí

    18.3. Sofie Krejčí, Horažďovice

    18.3. Lucie Kovářová, Mlynařovice

    17.3. Ladislav Brožka, Mahouš

    17.3. Sofie Ovečková, Prachatice

    14.3. Jan Panc, Prachatice

    14.3. Jan Kabel, Vodňany

    13.3. Zuzana Kučerová, Bavorov

    13.3. Barbora Kolorosová, Malý Bor

    12.3. Julie Mrázová, Buk

    12.3. Vanesa Soukupová, Horažďovice

    11.3. Marie Anna Preslová, Vimperk

    10.3. Lukáš Řeřicha, Horažďovice

    7.3. Johanka Ludačková, Prachatice

    5.3. Natálie Vávrová, Vimperk

    5.3. Tibor Švarzberger, Bolíkovice (Zálezly)

    5.3. Nina Steinbachová, Nicov

    4.3. Michaela Nemravová, Hrádek u Sušice

    4.3. Štěpán Pauch, Střelské Hoštice

    3.3. Ondřej Lakatoš, Prachatice

    27.2. Lucie Koleňáková, Prachatice

    27.2. Natálie Jirmanová, Sušice

    26.2. Bartoloměj Vilček, Sušice

    26.2. Lukáš Hovorka, Borová Lada

    25.2. Natálie Třísková, Žlíbek,Kašperské Hory

    25.2. Zdeněk Veselý, Horažďovice

    24.2. Josef Kaplan, Prachatice

    24.2. Natálie Sosnová, Prachatice

    20.2. Aleš Běťák, Prachatice

    19.2. Jiří Miklas, Staré Prachatice

    18.2. Sofie Ondrášková, Vimperk

    15.2. Markéta Drahošová, Mičovice

    14.2. Šindelová Lenka, Prachatice

    14.2. Lenka Nýdlová, Prachatice

    13.2. Luboš Remiáš, Prachatice

    12.2. Marek Bešťák, Prachatice

    12.2. Monika Šebelová, Malý Bor

    11.2. Ladislav Obšil, Zliv

    10.2. Josef Litera, Husinec

    10.2. Tereza Randáková, Prachatice

    7.2. Helena Libičová, Vodňany

    7.2. Justýna Hánová, Volary

    7.2. Vendula Hrabětová, Mičovice

    7.2. Alexandra Marie Kašparová, Sušice

    5.2. Lukáš Balíček Horažďovice

    5.2. Šimon Čajan, Prachatice

    3.2. Eliška Stulíková, Horažďovice

    2.2. Janek Pilný, Hracholusky

    31.1. Ellen Suchá, Vimperk

    31.1. Matěj Taranza, Volary

    29.1. Eva Isla Davis, Prachatice

    29.1. Eliška Spálenská, Prachatice

    27.1. Dorota Marie Nová, Klenovice

    24.1. Ellen Riegrová, Prachatice

    10.1. David Blaschko, Vimperk

    9.1. Deniel Mazanec, Sušice

    7.1. Daniel Sebera, Netolice

    6.1. Tereza Helusová, Želnava

    6.1. Sára Križaníková, Prachatice

    3.1. Klára Staňková, Husinec

    31.12. František Vávra, Prachatice

    31.12. Tomáš Tesař, Horažďovice

    30.12. David Suchl, Vimperk

    30.12. Kateřina Danešová, Volary

    28.12. Samuel Šimek, Prachatice

    27.12. Viktorie Študlarová, Vrbice

    26.12. Marie Zahradníková, Brloh

    26.12. Tereza Košková, Vimperk

    25.12. Libor Jůza, Dub u Prachatice

    25.12. Tereza Frnková, Vimperk

    23.12. Vojtěch Marek, Horažďovice

    22.12. Mike Vondryska, Horažďovice

    21.12. David Walter, Prachatice

    20.12. Tereza Dvořáčková, Milevsko

    19.12. Adam Fenc, Vlachovo Březí

    18.12. Bára Bukačová, Netolice

    18.12. Lukáš Prokop, Prachatice

    18.12. Vladimír Dostál, Vimperk

    18.12. Ondřej Havlíček, Vimperk

    16.12. Andrea Janoutová, Soběšice

    16.12. Jasemin Escada Bihariová, Prachatice

    16.12. Aneta Čepičková, Prachatice

    14.12. Kateřina Kuťková, Pěčnov

    13.12. Dominik Patraj, Prachatice

    13.12. Jana Staňková, Frymburk

    10.12. Jonáš Buřič, Nespice

    9.12. Michal Jantač, Lažiště

    9.12. Markéta Šoborová, Čkyně

    9.12. Petra Šeflová, Kašperské Hory

    5.12. Victoria Chantell Švecová, Vimperk

    5.12. Sára Loudová, Lčovice

    5.12. Ester Loudová, Lčovice

    4.12. Dominik Cinádr, Prachatice

    2.12. Dominik Kukačka, Holkovice

    1.12. Eliška Špánová, Netolice

    30.11. Lenka Šíslová, Vimperk

    28.11. Anna Bursíková, Prachatice

    27.11. Bao Khanh Ngo, Volary

    25.11. Michaela Schneedorferová, Volary

    25.11. Kristýna Chvostová, Šumavské Hoštice

    24.11. Matyáš Čutka, Volary

    20.11. Radim Siroh, Volary

    19.11. Mikuláš Zeman, Prachatice

    15.11. Antonín Lácha, Svatá Maří

    14.11. Sabina Šimonová, Záblatí

    14.11. Tomáš Novák, Svatá Maří

    12.11. Tomáš Tischler, Volary

    12.11. Ludvík Presl, Vimperk

    8.11. Jiří Šmrha, Velký Bor

    6.11. Tomáš Průha, Prachatice

    5.11. Jaroslava Cínová, Vimperk

    5.11. David Čech, Sušice

    4.11. Mikoláš Smil Maxa, Podmokly

    4.11. Jan Trůbl, Nebahovy

    1.11. Klára Bastlová, Čkyně

    30.10. Barbora Zlochová, Vimperk

    28.10. Vanesa Pritoková, Prachatice

    28.10. Karel Neumann, Volary

    26.10. Dominik Prokop, Prachatice

    25.10. Jan Fučík, Volary

    24.10. Kristýna Šochmanová, Putkov

    24.10. Marta Benítes Nováková, Chvalovice

    23.10. Petr Hrbek, Vitějovice

    21.10. Václav Paraj, Prachatice

    21.10. Ondřej Krump, Protivec

    21.10. Oliver Talafous, Husinec

    19.10. Filip Voják, Přívětice

    18.10. Anna Kazáková, Babín

    17.10. Linda Heřtová, Zdíkov

    17.10. Markéta Osvaldová, Prachatice

    15.10. Dang Thanh Cong, Strážný

    15.10. Kristína Korytarová, Ktiš

    15.10. Jan Vlastimil Klípa, Volary

    15.10. Jana Bukačová, Netolice

    14.10. Anežka Sládková, Vodňany

    14.10. Matěj Veselý, Husinec

    14.10. Lenka Nožičková, Prachatice

    11.10. Bella Záděrová, Křepice

    9.10. Sofie Janotková, Vitějovice

    9.10. Jan Kuta, Netolice
    7.10. Agáta Randáková, Prachatice
    6.10. Bibiana Podlahová, Prachatice
    5.10. Jiří Frk, Lčovice
    5.10. Viktor Hlaváček, Čestice
    2.10. Nela Bostlová, Prachatice
    30.9. Daniel Hauser, Prachatice
    29.9. Marie Podsklanová, Zbytiny
    28.9. Vojtěch Kožka, Volary
    27.9. Anna Jedličková, Vimperk
    26.9. Karel Samec, Volary
    24.9. Adéla Mounová, Buk
    24.9. Adam Vynýsek, Vimperk
    23.9. Barbora Pöschlová, Chvalovice
    21.9. Stanislav Chvosta, Vimperk
    20.9. Daniel Berka, Prachatice
    18.9. Jakub Zach, Volary
    16.9. Veronika Švihovcová, Vacov
    14.9. Ondřej Klement, Volary
    12.9. Tomáš Liška, Prachatice
    8.9. Jakub Eliáš, Sveradice
    11.9. Kristýna Ondřejová, Prachatice
    10.9. Šimon Bušek, Prachatice
    9.9. Petr Vlk, Prachatice
    9.9. Lucie Rohová, Nebahovy
    8.9. Aneta Havlanová, Vacov
    7.9. Štefan Bažo, Ktiš
    6.9. Viktorie Potůčková, Vimperk
    4.9. Eliška Pivoňková, Prachatice
    4.9. Veronika Pechová, Strunkovice
    3.9. Natálie Volfová, Prachatice
    3.9. Daniel Psohlavec, Sušice
    2.9. Nikola Matyášová, Prachatice
    1.9. Daniel Sochor, Žernovice
    16.8. Nikola Šmajclová, Vodňany
    14.8. Terezie Kůsová, Sušice
    14.8. Aneta Hadravová, Vimperk
    14.8. Tereza Růžičková, Prachatice
    12.8. Roland Sivák, Vimperk
    11.8. Daniel Čech, Vimperk
    10.8. Denisa Jakešová, Leptač
    9.8. Viktorie Činčalová, Židovice
    9.8. Lukáš Kožina, Netolice
    8.8. Šimon Růžička, Husinec
    7.8. Nela Kuklová, Prachatice
    5.8. Adam Bastl, Prachatice
    4.8. Anna Tůmová, Malenice
    2.8. Kryštof Klabouch, Prachatice
    1.8. Jonáš Plánek, Prachatice
    1.8. David Novák, Žernovice
    1.8. Ema Seberová, Prachatice
    29.7. Zuzana Musilová, Dvory
    28.7. Michal Pechlovský, Volary
    27.7. Jan Kantůrek Lenora
    26.7. Jakub Vágner, Volary
    25.7. Elina Polanová, Horažďovice
    25.7. Michael Kamnec, Sušice
    23.7. Jindřich Medek, Prachatice
    22.7. Lucie Procházková, Zátoň
    22.7. Lukáš Jurka, Prachatice
    22.7. Jan Kouba, Vitějovice
    22.7. Jasmína Malagová, Sušice
    21.7. Vanesa Bicanová, Prachatice
    21.7. Kristýna Kolářová, Vimperk
    20.7. Nela Hošinská, Železný Újezd
    19.7. Tereza Chrstošová, Čkyně
    18.7. Filip Holý, Sušice
    18.7. Valentina Cmuntová, Výrov
    15.7. Julie Adamíková, Prachatice
    14.7. Ema Plemátlová, Prachatice
    13.7. Eliáš Zelenka, Vimperk
    13.7. Václav Morávek, Borová Lada
    12.7. Kristýna Malá, Bohumilice
    12.7. Mia Kotrbová, Zlešice
    9. 7. Sára Hudcová, Zdíkov
    9. 7. Karolína Valentová, Jáchymov
    8. 7. Marie Bergová, ,Volyně
    7. 7. Nela Peerová, Prachatice
    7. 7. Matěj Pokorný, Prachatice
    7. 7. Anna Vlková, Prachatice
    6. 7. Sabina Jelínková, Prachatice
    4. 7. David Kostka, Kvilda
    3. 7. Josefína Šípová, Zdíkov
    2. 7. Zdeněk Štim, Lenora
    2. 7. Marián Sitár, Vimperk
    1. 7. Tomáš Hrunek, Vimperk
    1. 7. Radek Šindelář, Buk
    29. 6. Petr Gsöllhofer, Hoříkovice
    29. 6. Ivana Naštická, Horní Vltavice
    28. 6. Veronika Lorenčíková, Lenora
    28. 6. Miroslav Jiřík, Branišov
    28. 6. Matyáš Kolafa, Bavorov
    27. 6. Vanesa Petříková, Volyně
    26. 6. Ondřej Kratochvíl, Buk
    26. 6. Karolína Janáková, Srubec
    25. 6. Lukáš Zahradník, Čkyně
    25. 6. Filip Obšil, Lhenice
    25. 6. Anežka Anna Sklářová, Netolice
    25. 6. Adriana Vrchotová, Lhenice
    25. 6. Adéla Stischalová, Strážný
    24. 6. Vojtěch Jandoš, Stachy
    23. 6. Jan Troják, Volary
    22. 6. Tomáš Hanzal, Vimperk
    22. 6. Dominik Sýkora, Prachatice
    21. 6. Jakub Juraš, Větřní
    19. 6. Veronika Mikeschová, Želnava
    19. 6. Michael Roučka, Vlkonice
    19. 6. Lukáš Suchanský, Husinec
    18. 6. Kristýna Pokorná, Prachatice
    17. 6. Jan Kaločai, Vlachovo Březí
    17. 6. Jan Čureja, Vimperk
    16. 6. Nikola Hrajová, Šumavské Hoštice
    15. 6. Viktorie Bubíková, Prachatice
    14. 6. Samuel Pits, Výrov
    13.6. Tomáš Vicián, Prachatice

    12.6. Vanesa Isabela Vojtěchová, Volary
    12.6. Tereza Kleinová, Nebahovy
    10.6. Eliška Benešová, Dolní Nakvasovice
    10.06. Jan Mazáček, Prachatice
    9.6. Eliška Šveráková, Netolice
    9.6. Lucie Velková, Husinec
    8.6. Tomáš Račák, Vimperk
    6.6. Adéla Kunešová, Úbislav
    5.6. Daniel Špalek, Žár u Vacova
    4.6. Petr Sýs, Vimperk
    3.6. David Kešner, Volary
    3.6. Ladislav Aleš, Trhonín
    3.6. Viktor Vogeltanz, Lhenice
    2.6. Anna Velková, Kasejovice
    31.5. Stanislav Suchý, Lažiště
    30.5. Pavel Maun, Husinec
    30.5. Patricie Cínová, Vimperk
    28.5. Tereza Horáková, Nebahov
    28.5. Selena Weinberger, Husinec
    27.5. Daniel Sláma, Prachatice
    27.5. Lukáš Vaněk, Horažďovice
    24.5. Sofie Šimková, Prachatice
    23.5. Dominika Honnerová, Volary
    23.5. Karolína Košková, Čkyně
    22.5. Nicol Květoňová, Vimperk
    22.5. Viktorie Mlčochová, Kašperské Hory
    20.5. Jaroslav Hasenöhrl, Dlouhá Ves
    19.5. Antonín Reisner, Dobčice
    19.5. Jakub Mařík, Sušice
    18.5. Adéla Chvostová, Vimperk
    18.5. Nela Králová, Vimperk
    17.5. Berenika Tesařová, Bohumilice
    17.5. Sebastian Tesař, Bohumilice
    17.5. Jan Řeřábek, Horní Vltavice
    16.5. Martin Duda, Horažďovická Lhota
    15.5. Jan Martan, Čkyně
    15.5. Nikola Nováková, Volary
    14.5. David Škopek, Husinec
    13.5. Vojtěch Hadrava, Dolany
    13.5. Šimon Hrdina, Strunkovice nad Blanicí
    13.5. David Tomášek, Strunkovice nad Blanicí
    13.5. Jiří Podracký, Lenora
    11.5. Sofie Kysilová, Vimperk
    11.5. Magda Frnochová, Stachy
    10.5. Radek Mäntl, Kašperské Hory
    9.5. Ondřej Trappschuh, Drážov
    8.5. Matyáš Vaníček, Tedražice
    7.5. Natálie Vostřezová, Prachatice
    7.5. Martina Baronová, Zdíkov
    6.5. Kristián Tesárek, Prachatice
    6.5. Jan Vašek, Prachatice
    4.5. Eliška Svobodová, Vimperk
    4.5. Vojtěch Gramblička, Volary
    4.5. Hana Prášková, Netolice
    2.5. Filip Bledý, Vimperk
    2.5. Kateřina Fialová, Prachatice
    1.5. Viktorie Štechová, Kašperské Hory
    1.5. Šimon Jiraň, Nebahovy
    28.4. Veronika Hadravová, Vimperk
    28.4. Klára Schwingerová, Lhenice
    26.4. Dorota Tischlerová, Lažiště
    26.4. Maxim Zíka, Prachatice
    26.4. Lukáš Pícha, Prachatice
    25.4. Klára Sládečková, Volary
    24.4. Daniel Balaško, Prachatice
    24.4. Tereza Vyskočilová, Svatá Maří
    23.4. Veronika Nováková, Nebahovy
    23.4. Lucie Heráková, Klatovy
    21.4. David Bledý, Vimperk
    20.4. Iva Ženíšková, Prachatice
    19.4. Marcel Kukwicz, Prachatice
    19.4. Matěj Hoidekr, Žernovice
    19.4. Tobiáš Turek, Zdenice
    19.4. Lucie Lupíšková, Horažďovice
    18.4. Laura Halásová, Prachatice
    18.4. Karina Kushnir, Strážný
    17.4. Denis Šamalík, Strážný
    17.4. Zuzana Barborková, Lipová u Horažďovic
    15.4. Eliška Maunová, Prachatice
    15.4. Vanesa Maršálová, Zbytiny
    15.4. Samuel Švehla, Strážný
    14.4. Marek Šíma, Frymburk u Sušice
    12.4. Ella Vitkočová, Prachatice
    3.4. Anna Linhart, Zdíkov
    11.4. Tereza Zámečníková, Volary
    11.4. Šimon Mráz, Šumavské Hoštice
    9.4. Amy Rubešová, Volary
    8.4. Ondřej Vaněček, Prachatice
    3.4. Anna Linhartová, Zdíkov
    31.3. Jindřich Srb, Benešova Hora
    29.3. Štěpánka Koubková, Kašperské Hory
    28.3. Natálie Šturmová, Vlkonice
    27.3. Roman Hoda, Sušice
    27.3. Eliška Hulcová, Horažďovice
    23.3. David Michálek, Prachatice
    22.3. Tadeáš Kalianko, Volary
    22.3. Matěj Vojta, Prachatice
    22.3. Tadeáš Jabůrek, Běleč
    21.3. Nela Kardošová, Lažiště
    21.3. Patrik Průcha, Kašperské Hory
    20.3. Vojtěch Bašta, Velký Bor
    20.3. Jungbauerová Anna, Mičovice
    19.3. Hášová Amálie, Vimperk
    19.3. Karolína Haisová, Kašperské Hory
    19.3. Martina Bartošová, Horažďovice
    18.3. Kublová Justina, Prachatice
    13.3. Ester Podlešáková, Strunkovice nad Blanicí
    12.3. Tereza Mokrá, Horažďovice
    10.3. Štěpánka Tušlová, Zdíkov
    8.3. Petr Velek, Husinec
    8.3. Ladislav Soukup, Strunkovice nad Blanicí
    7.3. Tomáš Vojta, Prachatice
    6.3. Laura Záhorková, Vitějovice
    6.3. Eliška Šrámková, Horažďovice
    5.3. Dominik Pecka, Prachatice
    5.3. Laura Novotná, Prachatice
    4.3. Veronika Šmrhová, Vimperk
    4.3. Filip Šípek, Chanovice
    3.3. Barbora Mrázová, Vimperk
    25.2. Vojtěch Vávra, Lažiště
    25.2. Daniel Frýd, Prachatice
    24.2. Marek Šebánek, Kůsov
    23.2. Pavel Kotlár, Volary
    23.2. Karolína Machartová, Prachatice
    21.2. Milan Jakeš, Prachatice
    21.2. Jan Frýda, Horažďovice
    19.2. Radek Šedivý, Prachatice
    19.2. Jeremi Červeňák, Horažďovice
    19.2. Karel Burian, Netolice
    19.2. Šárka Růžičková, Dub
    18.2. Josef Palounek, Volary
    18.2. Dominika Svobodová, Husinec
    17.2. Oldřich Hrabě, Prachatice
    15.2. Samuel Ilie, Volary
    14.2. Martin Kopf, Kubova Huť
    14.2. Katarína Cinová, Kasejovice
    12.2. Květoslava Šimíková, Horažďovice
    12.2. Valérie Vazačová, České Budějovice
    12.2. Lukáš Jaroš, Prachatice
    11.2. Stanislav Vojta, Vimperk
    10.2. Filip Záveský, Dolní Nakvasovice
    9.2. Stanley Crha, Volary
    9.2. Gabriela Neumannová, Lhenice
    8.2. Jan Matějovice, Horažďovice
    8.2. Daniel Sedlák, Volary
    7.2. Tereza Zdobinská, Sušice
    7.2. Armáni Schönfelder, Prachatice
    7.2. Mikuláš Fidler, Lažiště
    6.2. Nikola Švecová, Prachatice
    4.2. Tramy N´guen, Prachatice
    4.2. Natálie Hovorková, Němčice
    2.2. Kristína Brožková, Vimperk
    1.2. Rozálie Strnadová, Kubova Huť
    1.2. Dominik Hájek, Vlachovo Březí
    1.2. Antonín Vinš, Prachatice
    1.2. Jindřich Mikeš, Záhoří
    31.1 Eliška Kočí, Dobršín
    31.1 Veronika Duchoňová, Chvalovice
    31.1 Martin Gála, Prachatice
    31.1. Kateřina Janoutová, Dlouhá Ves
    29.1. Veronika Černá, Netolice
    28.1. Markéta Šejvlová, Prachatice
    26.1. Matyáš Předota, Husinec
    26.1. Marie Jírů, Dolejší Krušec
    25.1. Nikol Hrdličková, Husinec
    25.1. Adam Drdla, Záblat
    24.1. Jiří Hečko, Ktiš
    23.1. Matěj Chmelan, Netolice
    23.1. Jan Hazuka, Žernovice
    21.1. Anna Sosnová, Prachatice
    21.1. Pavel Potužník, Zdíkov
    19.1. Martin Pešek, Netolice
    19.1. Nela Václavíková, Volary
    18.1. Jan Cína, Vimperk
    18.1. Sofie Leguen, Záblatí
    18.1. Eliška Koláčná, Žárovná
    18.1. Linda Galová, Horažďovice
    17.1. Kateřina Hodinová, Prachatice
    16.1. Matouš Ondok, Prachatice
    16.1. Kamil Harvalík, Prachatice
    16.1. Daniela Herzigová, Horažďovice
    14.1. Rozálie Věchtíková, Holkovice, KT
    14.1. Daniel Froyda, Zdíkov
    13.1. Lucie Pilná, Bavorov
    12.1. Stanislav Hanus, Bavorov
    11.1. Dominik Vinš, Vimperk
    10.1. Václav Šálek, Netolice
    8.1. Jan Wágner, Prachatice
    6.1. Anna Košinová, Žernovice
    6.1. Karolína Mrázová, Prachatice
    4.1. Marie Klímová, Prachatice
    4.1. Elena Kazdová, Prachatice
    4.1. Karin Uhrová, Prachatice
    4.1. Petr Nový, Prachatice
    3.1. Eliška Kysivátová, Bohumilice
    3.1. Veronika Krausová, Lhenice
    1.1. Aneta Jarošová, Prachatice
    1.1. Šárka Silová, Pačejov
    29.12. Aneta Žáčková, Horní Nakvasovice
    28.12 Laura Alešová, Šumavské Hoštice
    28.12. Karin Brožová, Prachatice
    27.12. Jakub Illek, Prachatice
    27.12. Vojtěch Malkus, Prachatice
    26.12. Michal Skopec, Dub
    23.12. Markéta Anna Beranová, Žernovice
    21.12. Kristýna Burgrová, Prachatice

    Linda Lišková                    5.10.        Prachatice
    Kryštof Blažek                   5.10.        Vimperk
    Kristýna Sedlecká              7.10.        Vlachovo Březí
    Kateřina Samková              8.10.        Lhenice
    Petr Šálek                            9.10.        Netolice
    Sdílet