Další domácí remíza

Na první adventní neděli 30.11. zavítal na led TJ Sušice lídr tabulky Okresního přeboru, tým Sokola Radomyšl.

Zápasové skóre otevřel svojí první brankou v kategorii mužů střelou od modré junior Pavel Myslík. Hosté vyrovnali ve 13. minutě, ale už o další minutu později našel sušický Vávrů svojí přihrávkou Košvance a ten nezaváhal a vrátil domácím vedení.

Hosté z Radomyšle hráli velice trpělivě, čekali na svoji příležitost a ta přišla po chybě domácí obrany. Ve 34. minutě vyrovnali na 2:2. Tento stav svítil na ukazateli skóre i po konci zápasu.

TJ Sušice : Sokol Radomyšl 2:2 (2:1,0:1,0:0)

Branky (Asistence): 3´Myslík (Rychtařík), 14´Košvanec (Vávrů).

Sestava: Skolek (Šlais) – Rendl, Skuhra, Myslík, Lejsek, Blažek – Ryšavý, Vávrů, Košvanec, Holý, Korál, Broža, Fedor, Vachoušek, Rychtařík, Vospěl, Kutil.

Vyloučení: 3:7