Po dobrém výkonu bod

Krajské derby v 19. kole divize svedlo dohromady fotbalisty Sušice a Rokycan. V pohledném utkání před velmi slušnou návštěvou diváků dominoval v každém poločase jeden z týmů. I proto se po devadesáti minutách oba týmy rozešly smírně. V následném penaltovém rozstřelu o rozdílový bod byli úspěšnější hosté z Rokycan.

TJ SUŠICE – ROKYCANY   1:1 (1:1) PK 2:4

Branky: 18. Páleník – 17. Černý (PK).

Rozhodčí Štěrba, Nehasil, Simbartl, ŽK 1:3

250 diváků .

V příštím kole se vydají sušičtí do Chebu s nímž je dělí pouze bod. Podaří se jim navázat na poslední tři úspěšné zápasy a opět bodovat ? Na tyto otázky budeme znát odpověď už v sobotu, utkání v Chebu se hraje od 17.00.

Pouťovou střelnici si otevřeli hráči sušické rezervy ve Velkém Boru. Po vyhrané první půli 0:3 se jejich výkon ve druhém poločase ještě zlepšil a soupeře deklasovali rozdílem třídy. Radost z výhry tak nezkazil ani čestný úspěch domácích.

VELKÝ BOR – SUŠICE B   1:9 (0:3)

Branky: 80. Kliment Ladislav – 16., 28., Varga Imrich, 36. a 85. Řimnáč Daniel, 57. a 71. Kalný Martin, 50. Farták Josef, 77. Bešta Jiří, 82, Bachroň Miroslav.

Rozhodčí Koura, bez karet.

Diváků 30.

Další výhru mají za sebou i hráči Sušice C, kteří v 15. kole IV. třídy přivítali fotbalisty Nalžovských Hor. Po kvalitním výkonu odešli s vítězstvím 5:3.

SUŠICE C – N. HORY          5:3 (4:2)

Branky: 2. ,12.,48.,62. Hanula David, 19. Mataše Martin – 9. Kareš Kamil, 31. Urs Lukáš, 65. Ráček Antonín.